Online Almanca YDS Kursu

YDS Almanca Kurs

Online Almanca YDS Kursu Programlarımızda Avantajlı Fiyatları ve Son Kontenjanları Kaçırmayın!

✓ Genel Almanca ve YDS Gramer Anlatımlar
✓ Akademik Çeviri Teknikleri
✓ İleri Düzey Sınav Teknikleri
✓ Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri
✓ Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar
✓ Sınav Stratejileri, Puan Arttıracak Kalıplar
✓ Tamamı Canlı Dersler
✓ Canlı Derslerin Video Kayıtlarıyla Sınırsız Tekrar
✓ Özgün Deneme Sınavları ve Detaylı Kritikleri
✓ Öğrenci Takip Sistemi (Kategori Bazlı Sınav Değerlendirmeleri)
✓ Alanında Marka Uzman YDS Hocaları
✓ Öğretmen ile Sürekli İletişim İmkanı

Türkiye’nin En Seçkin Hocalarından Online YDS Kursu Almak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz!

Sınava dolu dolu hazırlanabileceğiniz online yds kursu programlarımız ile gelin Almanca YDS sürecini bir çırpıda atlayalım. Alanında son derece uzman, Türkiye’nin sayılı Almanca YDS hocalarından oluşan öğretmen kadromuz ve tamamen Almanca YDS sınavına yönelik olarak hazırlanıp sınavda karşınıza çıkabilecek tüm konuları detaylarıyla içeren almanca yds kursu programlarımız ile YDS’ye son kez hazırlanın.

Almanca YDS kursu programlarımız tamamen canlı derslerden oluşmakta olup bu programda 2 dönem boyu sınırsız video ders imkânı sunulmaktadır. Online Almanca YDS kursu eğitim içeriğimiz; detaylı konu anlatımları, okuma ve kelime çalışmaları, akademik çeviri teknikleri, özel sınav taktikleri, puan arttıracak kalıplar, soru çözümleri, soru üzerinde anlatımlar ve özgün deneme sınavlarını içermektedir. Almanca YDS kursu eğitimi süresince son sınav formatına uygun en güncel kaynaklar kullanılmaktadır. Eğitimin başından sonuna kadar hem derste hem de ders dışında hocayla birebir iletişim imkanınız bulunmaktadır. Online yds kursu konusunda sektöründe öncü ve başarı oranı oldukça yüksek olan kurumumuzla dilediğiniz puana ulaşmak çok kolay, başarı kaçınılmaz..

Online Almanca YDS Kursu

Program IDBaş. Tar.Bit. Tar.Top.SaGünlerSaatKontenjan
Almanca - Ön Hazırlıklı YDS (2024 İlkbahar)28.11.202302.04.2024156 + 100=256Sa-PzSalı: 19:00 - 22:30
Pz: 15:00 - 18:30
KAYIT Ol
Almanca - Ana YDS (2024 İlkbahar)19.12.202302.04.2024132 + 100=232Sa-PzSalı: 19:00 - 22:30
Pz: 15:00 - 18:30
KAYIT Ol
Almanca - YDS Soru Çözüm (2024 İlkbahar)13.02.202402.04.202466 + 50=116Sa-PzSalı: 19:00 - 22:30
Pz: 15:00 - 18:30
KAYIT Ol

**Almanca YDS programımız toplam 256 saatten oluşmakta olup, bunun 156 saati canlı ders şeklinde işlenmektedir. Kalan 100 saatin ise; 50 saati YDS öncesi ön hazırlık video derslerinden, 50 saati de okuma çalışması, paragraf analizi, kelime çalışması gibi ileri düzey YDS video derslerinden oluşmaktadır. 

**YDS Almanca dersleri resmi tatillere uygun olarak planlanmıştır.
**Ön hazırlıklı Almanca yds grubuna katılan öğrenci hem ön hazırlıklı yds hem ana yds hem de soru çözüm grubuna dahil olmuş olur.
**Ana Almanca YDS’ye katılan öğrenci hem ana yds hem de soru çözüm grubuna dahil olmuş olur.

**YDS Almanca derslerinin tamamı canlı olarak işlenmekte ve öğrenci canlı olarak işlenen derslerin birebir videosunu eğitim bittikten sonra 1 YDS dönemi daha izleyebilmektedir.

Online Almanca YDS Kursu - Erdem KARABULUT

Program IDBaş. Tar.Bit. Tar.Top.SaGünlerSaatKontenjan
Erdem Karabulut - YDS (İlkbahar S.)11.11.202306.04.2024300 SaatÇarş - Cmt - PzCmt - Pz: 10:30 - 14:30 Çarş: 19:00 - 22:00KAYIT Ol
Erdem Karabulut - Soru Çözüm Grubu (İlkbahar S.)20.01.202406.04.2024150 SaatÇarş - Cmt - PzCmt - Pz: 10:30 - 14:30 Çarş: 19:00 - 22:00KAYIT Ol

** En az B1 seviye öğrenciler için uygundur.
** YDS grubuna katılan öğrenci hem YDS hem de soru çözüm grubuna dahil olmuş olur.
** Tüm dersler canlı (online) olarak işlenecektir.
** Erdem Karabulut’un gruplarında eğitim canlı derslerin bitişi ile birlikte tamamen sona erer. Eğitim videoları 2. dönem ücretsiz olarak AÇILMAZ.

Offline Almanca YDS Kursu - Erdem KARABULUT

Program IDEğitim TürüSaatSeviyeKontenjan
Erdem Karabulut - Almanca YDS KursuOFFLINE EĞİTİM300 SAATEn Az B1 Seviye Öğrenciler İçin Uygundur.KAYIT Ol

**Offline Almanca YDS kursumuz Erdem KARABULUT tarafından verilmekte olup, en az B1 seviye öğrenciler için uygundur. Eğitim videolarında YDS’de karşınıza çıkabilecek tüm konular detaylı olarak işlenmiştir. 300 ders saatinden oluşan video içeriğimiz gramer anlatımlar, okuma / çeviri çalışmaları, soru çözümleri ve deneme sınavlarından oluşmaktadır.
** Erdem Karabulut’un gruplarında eğitim canlı derslerin bitişi ile birlikte tamamen sona erer. Eğitim videoları 2. dönem ücretsiz olarak AÇILMAZ.

Offline Almanca YDS Kursu

Program IDEğitim TürüTop.SaSeviyeKontenjan
Almanca - Ön Hazırlıklı YDSOFFLINE EĞİTİM256 SAATEn Az A2 Seviye Öğrenciler İçin Uygundur.KAYIT Ol

**Offline Almanca YDS kursumuz en az A2 seviye öğrenciler için uygundur. Eğitim videolarında YDS’de karşınıza çıkabilecek tüm konular detaylı olarak işlenmiştir. 256 ders saatinden oluşan video içeriğimiz gramer anlatımlar, okuma / çeviri çalışmaları, soru çözümleri ve deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle Almanca YDS'de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Online Almanca YDS Kursu
PROGRAMLARIMIZ BAŞLIYOR !

Almanca YDS Hazırlık Kurslarımızda Son Kontenjanları ve İndirimli Fiyatları Kaçırmayın! Alanında Marka Hocalarla En Etkili YDS Kursu..

ÖN HAZIRLIKLI YDS | ANA YDS | SORU ÇÖZÜM GRUBU

28 29
days
21 22
hrs
11 12
mins
37 38
secs

Online YDS Kursu

En Kaliteli Kurs, En Uygun Fiyatlar.. (Ön Kayıt – Ön Bilgi)

  Kayıt Olmak İstediğiniz Program:

  YDS Gurur Tablosu

  ONLINE ALMANCA YDS KURSU DEMO DERSLER

  *Online Almanca YDS kursumuza katılan öğrencilerimiz, canlı derslerde öğretmeni ve tahtayı görebilecek, canlı ders esnasında öğretmene sorularını sorabilecektir. Canlı derslerde görüntü ve ses kalitesi HD’dir.
  *Almanca Online YDS kursumuzda kullanılan tüm materyaller Erdem Karabulut tarafından sağlanmıştır. Dönemin canlı derslerinin yanı sıra Erdem hocamız tarafından YDS’de çıkan önemli konularla ilgili hazırlanan video dersler de kursiyerlerimize ücretsiz olarak açılacaktır.

  ALMANCA YDS KURSU - (DEMO 1)

  Play

  ALMANCA YDS KURSU - (DEMO 2)

  Play

  ALMANCA YDS ERDEM KARABULUT (DEMO 1)

  Play

  ALMANCA YDS ERDEM KARABULUT (DEMO 2)

  Play

  ALMANCA YDS ERDEM KARABULUT (DEMO 3)

  Play

  TÜRKİYE GENELİ ALMANCA YDS DENEME SINAVLARI

  YDS

  YDS, ÖSYM’nin geçmiş yıllarda uyguladığı ÜDS, KPDS, TUS gibi sınavları tek bir çatı altında birleştirerek oluşturduğu Yabancı Dil Yeterlilik Sınavıdır. Sınav YDS başlığı altında ilk olarak 2013 yılında yapılmaya başlamıştır. YDS örgün olarak günümüzde ilkbahar ve sonbahar dönemi olmak üzere yılda 2 defa yapılmakta olup, internet üzerinden de (e-yds) her ay gerçekleştirilmektedir. YDS sınavı İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca, Rusça ve Yunanca dillerinde uygulanabilmektedir.

  YDS sınavı 80 adet sorudan oluşmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır. Sorular test şeklinde olup, kelime bilgisi, dil bilgisi, okuduğunu anlama ve çevirileri kapsamaktadır. Sınavda IELTS ve TOEFL’da olduğu gibi dinleme ya da konuşma yetenekleri ölçülmez. Sınav daha çok okuduğunu anlama ve akademik kelime bilgisinin yoğun olduğu bir sınavdır.

  -Herhangi bir lisans programından mezun olup, yüksek lisans yapmak isteyenler,
  -Kamu kurumlarında görev yapanlardan dil tazminatı veya yurtdışı görev için yabancı dil seviyesini belgelemek isteyenler,
  -TUS ya da DUS sınavına katılacak olanlar,
  -Kamu kurumlarının personel alımlarında KPSS ile birlikte yabancı dil bilgisi düzeyinin de belgelenmesinin gerekli olduğu durumlarda KPSS adayları,
  -Herhangi bir amaca bağlı olmadan yalnızca yabancı dil düzeyini belgelemek isteyen üniversite veya yüksekokul mezunları
  -Doktora, doçent ve sanatta yeterlilik adayları
  -KPSS A grubu öğretmenlik sınavlarında yabancı dil puanı hesaplanacak olanlar YDS’ye katılarak yabancı dil seviyelerini belgeleyebilirler.

  ÖSYM, YDS puanlarının geçerlilik süresini kurumlar ya da üniversitelerin kendi mevzuatlarınca belirleyebileceğini duyurmuştur. Bu nedenle sınav sonucunun geçerlilik süresiyle ilgili kişinin birebir başvuru yapılan kurum ya da üniversiteden bilgi alması daha doğru olacaktır. Dil tazminatı için geçerlilik süresinin 5 yıl olduğu da ÖSYM tarafından duyurulmuştur. 5 yıl sonunca puanı yenilenmeyenlerin seviyesi bir alta düşecek ve yabancı dil seviyeleri C olanların dil tazminatları kesilecektir.

  YDS sınavına başvuracak adayların başvuru tarihleri içerisinde, ÖSYM’nin web sitesi üzerinde yer alan Aday Başvuru Formunun ve Sınav Kılavuzunun çıktısını almaları gerekmektedir. (ÖSYM’nin sitesi dışındaki herhangi bir yerden başvuru kılavuzu temin edilemez.) Aday başvuru formunu doldurup, ödeme kanallarından sınav başvuru ücretini yatırmalıdır. Ardından başvuru formu, banka dekontu ve kimlik belgesiyle birlikte sınav başvuru merkezine gitmelidir. Sınav merkezinde görevli tarafından aday başvuru formundaki bilgiler ve kişinin web kamera aracılığıyla orada çekilecek olan fotoğrafı elektronik ortama aktarılacaktır.YDS’ye başvuracak olan öğrenci sınavdan önceki iki sene içerisinde ÖSYM’nin herhangi bir sınavına sınav merkezinden başvuruda bulunmuşsa, başvurusunu internet üzerinden yapabilir ya da kendi isteği doğrultusunda başvuru merkezlerini kullanabilir. Bu şartı sağlamayan adaylar ise sınav başvurularını ÖSYM sınav başvuru merkezleri aracılığıyla yapmalıdır.

  Ardından aday Başvuru Kayıt Bilgileri isimli belgeyi kontrol etmeli ve doğruluğundan emin olduktan sonra imzalayıp görevliye teslim etmelidir. Görevlinin başvuruyu onaylamasını beklemeli ve onaylı belgesi ile internet şifresini alarak saklamalıdır.

  **YDS sınavına girecek olan engelli adayların engellerine dair öz geçmişlerinin yer aldığı bir dilekçeyi ve raporlarının bir örneğini başvuru merkezlerine teslim etmeleri gerekmektedir.

  YDS sınavı yılda 2 kez olmak üzere Nisan ve Ekim aylarında yapılmaktadır. Nisan dönemi sınavları; İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Arapça, Bulgarca, Danimarkaca, Ermenice, Farsça, Gürcüce, Hollandaca, İspanyolca, Korece, Lehçe, Japonca, İtalyanca, Macarca, Sırpça, Rusça, Portekizce, Ukraynaca, Yunanca ve Rumence dillerinde yapılmaktadır.Ekim dönemi sınavları ise; İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça ve Almanca’dan yapılmaktadır.

  Neden Biz

  Online YDS kurs programlarımız öğrenciyi gereksiz bilgilerle donatmayacak şekilde; YDS’ye yönelik gramer anlatımları, akademik çeviri tekniklerini, ileri düzey sınav tekniklerini, sınav stratejilerini, soru çözümlerini ve deneme sınavlarını kapsamaktadır. Eğitim programımız tamamen YDS’ye yönelik ve sonuç odaklıdır. Hocalarımız yabancı dil sınavına hazırlık konusunda uzman, alanında marka hocalardır.

  Online YDS programlarımıza dahil olan tüm öğrencilerimiz canlı ders esnasında öğretmene sorularını sorabilir. Öğrencinin öğretmen ile olan iletişimi sadece derste kalmaz. Ders dışında da öğrencilerimiz öğretmene mail yoluyla ya da web üzerinde açılan ortak çalışma gruplarını kullanarak sorularını sorabilir.

  Her öğrenci için ayrı ayrı Öğrenci Gelişim Çizelgesi hazırlanır. Bu sayede tüm öğrencilerimizin kurs başlangıcından itibaren deneme sınavlarıyla ortaya koydukları ilerlemeleri, eksikleri takip edilip, hem kendileri hem de hocaları ile periyodik olarak paylaşılır.

  Online YDS kursu eğitimlerimizde dersler, canlı dersler şeklinde işlenmektedir. Yani öğretmen ve öğrenci aynı anda derse bağlanır ve ders süresince öğrenci derse aktif olarak katılabilme, sorularını sorabilme imkanına sahip olur. Tüm canlı dersler ders sonunda video şeklinde sisteme yüklenir. Böylece öğrencinin aynı dersi defalarca izleyerek konu tekrarı yapabilme şansı olurken, derse katılamadığı durumlarda da telafi edebilme imkanı olur.

  İngilizce YDS ve YÖKDİL derslerimizde, öğretmenlerimiz öğrencinin seviyesini ölçtükten sonra her öğrenciye ayrı ayrı kelime çalışma planı / okuma planı hazırlar ve böylece öğrencinin akademik kelime bilgisi ile okuduğunu anlama bilgisini geliştirerek en doğru / en hızlı yoldan hedefe ulaşmasına yardımcı olur.

  Her ne kadar uzaktan öğretimde kursumuzun sınırsız kontenjan hakkı bulunsa da, eğitim kurumumuz tüm online eğitimlerinde kontenjanı sınırlı tutularak canlı derslerin video derslere dönmesini engeller ve öğrencilerin daha aktif olarak derse katılımını sağlar.

  Online YDS Kursu - Sıkça Sorulan Sorular

  Online yds; yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavına girecek öğrencilerin sınava hazırlanabilmek için web tabanlı özel bir sistem üzerinden eğitim alabildiği, ders esnasında öğrencinin ve öğretmenin birbiriyle iletişim kurabildiği, öğrencilerin öğretmeni ve tahtayı görebildiği, sorularını sorabildiği bir kurs metodudur. Online yds kursu alan öğrenciler hem canlı derslere katılarak dersi aktif olarak izleyebilir hem de canlı ders videoları üzerinden kaçırdığı dersi telafi edebilir.

  Online YDS kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler kurs tarafından yapılmaktadır.

  Almanca online YDS kursuna kayıt olabilmek için eğitim danışmanlarımızla 0312 285 0223 üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Online yds kursunun en büyük avantajı derslerin akşam saatlerinde olması ve böylece çalışan öğrencilerin daha rahat kursa katılım sağlayabilmesidir. Online YDS’de mekan problemi yoktur. Öğrenci internetin olduğu her yerden YDS kursuna katılabilir. Bu da uzaktan YDS’nin bir diğer avantajlarındandır. Tüm bunların yanı sıra online yds kursunda dersler video olarak kaydedildiğinden öğrenci örgün eğitimde olmayan bir avantaja yani aynı dersi defalarca izleyebilme olanağına sahip olur.

  Almanca online yds kursunda devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte; örgün dersi kaçıran öğrencinin telafi imkanı yokken online dersi kaçıran öğrencinin canlı ders videoları sayesinde aynı dersi defalarca izleyebilme ve kaçırdığı dersi telafi edebilme imkanı vardır.

  Online Almanca YDS kursumuza katılan öğrencilerimiz ister canlı ders esnasında sorularını sorabilir, isterlerse ders dışında mail ya da aynı gruptaki öğrencilere özel oluşturduğumuz web tabanlı çalışma grupları üzerinden öğretmenle iletişime geçebilir.

  YDS Kurs Müfredatı
  4.7 12 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Bildir
  guest
  29 Yorum
  Eskiler
  En Yeniler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Canan CİHANGİR
  Canan CİHANGİR
  2 yıl önce

  Erdem hocama gayretlerinden dolayı çok teşekkür ederim, almanca bilgisiyle, sabırla öğretme çabasıyla hep yanımızdaydı. Almanca konusunda başka hoca tanımam.Ayrıca bize bu imkanı sağladığı için kariyer yoluna da içten teşekkürlerimi sunarım.

  feride
  feride
  2 yıl önce

  Kurstan çok memnun kaldım gayet ilgili bir kurum. Lakin Erdem Hoca’yı anlatmaya kelimeler yetmez. O mucizenin ta kendisi:) Bir insan hem bu kadar harika olup hem de böyle mütevazı olmayı nasıl başarır..

  Selma
  Selma
  2 yıl önce

  Alanında başarılı ve uzman bir eğitimci olan sayın Silay hocam bizlere her anlamda destek sağlamış, ilerlememizde büyük katkıları olmuştur. Kendilerine çok teşekkür ederim.

  Şenay Figen
  Şenay Figen
  2 yıl önce

  Erdem hocam almanca konusundaki en iyi öğretmendir net bir şekilde. Öğretmenden çok daha fazlası oldu bizler için. Verdiği emeklerin hesabı yok ve hakkını asla ödeyemeyiz. Bizleri ticari amaç olarak gütmeden her şeyini verdi bize. Ben Erdem hocamdan ders almadan önce, almanca öğretmenliği okumama rağmen bu dil adına hiçbir şey bilmiyormuşum dedim. Dili öğrenmeyi geçtim, almancayı bana 5 yıllık okul hayatımdan sonra sevdirdi. Kendisine çok müteşekkirim. Ve kurstaki çalışanlar da aynı şekilde. Onların ilgi alakası teşekküre şayandı. Hiç zor durumda kalmadık. Ne sorsak hemen dönüt aldık. Size de ayrı teşekkürlerimi sunuyorum 🙂

  Binnur Karakoyun
  Binnur Karakoyun
  2 yıl önce

  Buraya ne yazsam az kalır. Erdem Hoca o kadar değerli bir eğitimci ki bizi onunla buluşturan Kariyer Yolu’na çok teşekkür ediyorum. Erdem Hoca sayesinde o kadar geliştirdim ki kendimi şu an geldiğim seviyeye kendim bile inanamıyorum. Emeklerinize sağlık…

  Karin K.
  Karin K.
  2 yıl önce

  Erdem Hocam’a bana kattıkları, ilgisi, alakası, sağladığı özgün ve kaliteli materyaller için ne kadar teşekkür etsem az. Aldığım puanın hayatımda yaratacağı güzelliklerde payı olduğu hep aklımda olacak.

  Nihan
  Nihan
  2 yıl önce

  Erdem Hocam herkese örnek bir eğitimci. Ondan öğrenecek o kadar çok şeyimiz var ki!Bize verdiği emekler için ona ne kadar teşekkür etsem az. Kursa başladığımda ne kadar eksik olduğumu farkettim ve o kadar çok şey öğrendim ki! Ve kursta emek veren değerli Kariyer Yolu çalışanları bu süreçte her sorunumuzla anında ilgilenip çözüm bulduğunuz için çok teşekkür ederim. Kısaca ben bu eğitim sürecinden çok memnun ve mutlu ayrılıyorum. Herkese canı gönülden teşekkürler. 😌

  Semira
  Semira
  2 yıl önce

  Erdem Hocamıza ve kariyer yolu ailesine çok teşkkür ediyorum. Her türlü imkanı bize sağladılar gerek materyal gerek etütler her sey muhteşemdi. İnsan isminin kaderini yasar derler ya Erdem hocamız bunun en güzel örneği çünkü o bir bilgelik ve yardımseverlik vasfını ziyadesiyle gösteriyor😍 Bu yds sürecinde bize her imkanı sağladı son ana kadar ne öğretebilirim nasıl daha faydalı olurum diye o güzel gözlerini beynini bizler için yordu. Çok teşekkür ederiz Hocam 😍😍 Almanca YDS alanında en efsso isim ERDEM HOCAMIZDIR. 😍👏👏

  Last edited 2 yıl önce by Semira
  Kübra Atağ
  Kübra Atağ
  2 yıl önce

  Öncelikle kariyer yolu ve başta Erdem hoca olmak üzere bütün emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.Cidden 5 yıllık üniversite hayatımda bu kadar şeyi bilgi dolu ve zevkle öğrenmemiştim ama Erdem hocam okadar yardımcı ve öğretmeyi seven biri ki ayrıca yürüyen bir sözlük gibi olması da harika. İşinin hakkını veren bir eğitimci olarak ona minnettarım. Sizin hakkınızı ödeyemeyiz.Sonuna kadar elinizden geleni yapıyorsunuz. İyi ki varsınız hocam ❤️İnşallah size güzel haberlerle dönüş yaparız. Kariyeryolu Almanca için tek adresiniz olsun .
  🤗🎈

  Last edited 2 yıl önce by Kübra Atağ
  Hilal
  Hilal
  2 yıl önce

  Emeği geçen, geçmiş olan herkese teşekkürü bir borç bilirim.. Silay hocamızın bilgi ve birikimi, kurumun ilgi ve alakası ve herkesin kendi emeğiyle yapılamayacak şey yok.. iyi ki♥️

  Bahar
  Bahar
  2 yıl önce

  Silay hocam ile başladığımız Almanca yolculuğu çok güzeldi çok şey kattı emekleri için çok teşekkür ederim.

  BERA BAKIMLI
  BERA BAKIMLI
  2 yıl önce

  ERDEM HOCAM ALMANCA ALANINDA GERCEKTEN COK DONANIMLI.
  AYNI ZAMANDA ÇOK MÜTEVAZI BIR INSAN

  Dalya
  Dalya
  2 yıl önce

  Bu kursa başlamadan önce başka bir kurumdan eğitim almıştım. Gerçekten sadece eğitim aldığımı sanmışım piyasada o kadar bilgisiz insan var ki ve sonrasında Erdem hocayla karşılaştım. Gerçekten bilgisinin, emeğinin bizimle paylaştığı onca şeyin hakkını ödeyemeyiz. Kesinlikle bir öğretmenden daha fazlası. İyi ki sizi ve bu kursu bulmuşum. Çok memnunum atandıktan sonra bile ders almak isterim, bize sadece bilgi değil bir öğretmen olarak her şeyi verdiniz. İyi ki varsınız! 🙂

  Özge Konuk
  Özge Konuk
  2 yıl önce

  Emeği geçen kariyer yolu ekibine samimiyetleri ve nezakterinden ötürü ve en önemlisi Erdem hocama teşekkürlerimi sunuyorum . Minnetlerimi sunuyorum .Her anlamda donanımlı , Almancada profesyonel ve engin tercübelere sahip ,eğitime ve öğrencilerine gösterdigi özveri gercekten taktire şayan . En büyük ümidimiz hem hocamiz hem meslektaşımız olan Erdem Hocamizin seviyesinde bir eğitimci olabilmek .Edindiğimiz bilgiler ve bize kattıklarinin değeri paha biçilmez .Elinize emeğinize sağlık sizi gururlandirmak ümidimiz .Her meslektaşımın erdem hocam gibi öğretme arzusu ve çabası içinde olmasını diliyorum . Tekrar teşekkürler kariyer yolu ekibi ve Erdem hocam , çok değerlisiniz. Yolunuz aydın olsun.

  Gamze
  Gamze
  2 yıl önce

  Alanıma ilişkin olarak Almanca kelime bilgisi, okuduğumu anlayıp çevirebilmek benim için çok önemli, daha alacak çok yolum olmasına rağmen Erdem Hoca sayesinde güzel bir temel atmış oldum. Bu sadece bir başlangıç olmasına rağmen, keşke daha önce kendisinden eğitim almış olsaydım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Ankara dışında yaşamam sebebiyle, özellikle bu süreçte uzaktan online eğitim benim için çok faydalı oldu. Bu imkanı sağlayan Kariyer Yoluna ve ilgili çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Pınar Toygar
  Pınar Toygar
  2 yıl önce

  Erdem hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayesinde o kadar kaliteli bir eğitim aldık ki, kelimeler yetmez… Bir online eğitimin bu kadar kaliteli olabileceğini hiç düşünmemiştim. Bu güzel platformu sağladığı için de Kariye Yolu’na teşekkür ederim.

  Lokman TANRIKULU
  Lokman TANRIKULU
  2 yıl önce

  Erdem Hocam için ne diyebilirim. Onu nasıl anlatabilirim. İşine bir insan bu kadar mı hakim olur ve sabırla öğrencilerine öğretmek için gayret eder. Hocam sizi geç de olsa tanımış olmaktan çok mutlu oldum. Fedakâra ne olağanüstü gayretleriniz için çok teşekkür ederim. Sizden çok şey öğrendim. Allah sayılarınızı artırsın, size sağlık afiyet versin. İnanıyorum daha çok kişiye farkınızı göstereceksiniz. Kariyeryoluna da ilgi, alaka ve destekleri için çok teşekkür ederim.

  Aslı KAHRAMAN ÇİNAR
  Aslı KAHRAMAN ÇİNAR
  2 yıl önce

  Offline yds ye kayıt oldum. Dersleri çok beğendim. Erdem hoca çok iyi anlatıyor. Sürekli tekrarlar yapıyor. C1 seviyesinde başladım ama dersleri takip ettikçe ne kadar çok eksiğim olduğunu farkettim.

  Derya Dayan
  Derya Dayan
  2 yıl önce

  Öncelikle dershanaye ve teknik ekibine bu zorlu pandemi koşullarında Erdem KARABULUT gibi değerli bir öğretmeni online eğitim uygulamsı sayesinde bizleri mahrum bırakmadıkları için çok teşekkür ederim. Erdem hocam tecrübesi, konuya hakimiyeti ve babacan tavrıyla gece gündüz demeden tek tek herkesle ilgilenmesi onun tartışmasız bu camiada hazırladığı kaynakların kalitesini de göz önünde bulundurarak en iyi öğretmen olduğunu ve kendisinden bizzat eğitim almış olmak gurur verici olduğunu söyleyebilirim. Gerek sorulara yaklaşım teknikleri gerekse çeviri tekniğiyle üst seviye katkı sağlayan öğrenci dostu kıymetli hocam Erdem KARABULUT’ a verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. İyiki varsınız

  İnönü Korkmaz
  İnönü Korkmaz
  2 yıl önce

  Online YDS grubuna katıldığım Sılay hocamıza emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Sayesinde pekçok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Özverili çalışmasından, sabrından ve öğrencilerinin her daim sorularına (7/24) hızlı bir şekilde yanıt vermesinden dolayı grupça memnun olduğumuzu belirtebilirim. Ayrıca teknik altyapı ve iletişim konusunda yardımcı olan herkese de ayrıca teşekkür ederim.

  Cansu
  Cansu
  2 yıl önce

  Silay hocama teşekkürü bir borç bilirim. Tüm bilgi birikimini bıkmadan usanmadan tekrar tekrar bizlerle paylaştı. Onun sayesinde bir şeyleri yapabildiğimin farkına vardım. Kurumun ilgi ve alakası çok güzeldi. İyi ki tanıştık.

  Zeynep
  Zeynep
  2 yıl önce

  Sayın Silay Hocam büyük bir özveriyle alan hakimiyetiyle hepimize çok şey kattı. Kendisi çok kıymetli çok başarılı bir eğitimci. Öğrencilerinin hiçbir talebini karşılıksız bırakmadan gerçekten büyük emekle kursu sürdürüyor. Açıklamacı tutumu sayesinde kafanızda cevaplanmayan soru kalmadan kursu tamamlamış oluyorsunuz. Tereddütsüz almanca konusunda herkese tavsiye ederim. Kendisine buradan da ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

  Onur Bektaş
  Onur Bektaş
  2 yıl önce

  Bizim için elinden gelen her şeyi yapan Silay hocamız, bu süreçte benim için hem öğretmen hemde ailemden birisi gibi oldu. Konu eksiğimiz kalmasın, iyice öğrenelim diye çok uğraştı. Sorularımıza hep aynı özveriyle cevap verdi. Sadece bu kursta değil, ilerde de hedeflediğim öğretmen profili için harika bir rol model oldu. Her şey için teşekkürler..

  Fatma
  Fatma
  2 yıl önce

  Başladığım günle aramda çok büyük bir fark var. Silay hocamızın dersleri ile hem dil bilgisi hem de kelime bilgisi olarak çok gelişme kaydettim. Amaca odaklı nokta atışı bilgiler, kelimeler. Korkarak başladığım bu Yds yolunda kendime olan inancım tazelendi. Hem her konuda yardımcı kuruma hem de Silay hocamıza tüm özverisi, enerjisi bizi sürekli motive ettiği için teşekkürler. 🙏🏻

  Dilara Aladağ
  Dilara Aladağ
  2 yıl önce

  Kursa kayıt olurken çok tereddütlerim vardı. Ama 5 ay içerisinde bana o kadar sey kattınız ki Silay hocam. Emekleriniz özverili çalışmalarınız,destekleriniz için minnettarım. Sinavda sağ omzumdan hep fısıldadınız modalverbüçwerden. Basierenauf fundieren auf😂

  Özge Karabulut
  Özge Karabulut
  2 yıl önce

  Başlarken nasıl bitecek, istediğim hedefe ulaşabilecek miyim diye düşünürken 5 ay dolu dolu ve hızlıca geçti..Silay hocamızın YDS alanındaki hakimiyeti sayesinde derslerimiz oldukça verimli geçerken, kendisi güleryüzünü ve enerjisini de hiçbir zaman esirgemedi. Müthiş bir motivasyonla bizi sınava hazırladı.Çok doğru bir tercih yaptığım için mutluyum. Bu zorlu süreci en iyi şekilde atlatmamıza yardımcı oldukları için Kuruma ve Silay Hocama tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

  Bayram S.
  Bayram S.
  2 yıl önce

  Çok kıymetli Erdem hocama tüm emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Bizlerin ilerlemesi için durmaksızın çalışması, sorularımıza herzaman cevap vermesi ve anlamadığımız yerleri sıkılmadan tekrar tekrar anlatması onun mesleğine ve bize verdiği değerin işaretidir. Herhangi bir şekilde maddi kaygı gütmeden planlanandan daha fazla ders vermiştir bizlere. Erdem hocamdan ders almış olmak beni sonsuz mutlu etti. Kendisine herzaman müteşekkirim. Kariyer yolu ailesinden; bizlere teknik destek sağlayan Muhammed beye ve idari konularda yardımımıza koşan Eda ve Cansu hanıma da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  Behre Nur Güven
  Behre Nur Güven
  2 yıl önce

  Erdem Hocam’la tanışmam benim için 2013′ e dayanıyor. YDS sınavına hazırlanmaya karar verdiğimde kitabını almıştım fakat ben bunların çoğunu bilmiyorum ki deyip kitabı rafa kaldırmıştım. Keşke hocadan bizzat ders alma fırsatım olsaydı, fakat o Ankara’da nasıl ulaşabilirim ki demiştim. Aradan çok zaman geçti ve bu sene yeniden Almanca YDS için ciddi anlamda hazırlanmak istediğimde uzaktan eğitim için arayışa başladım. İnternette Kariyer Yolu sitesinde Erdem Karabulut hocayı görünce çok sevindim. Gerçekten sevindiğim kadar haklıydım, çünkü eğitim sonunda onun sayesinde hem Almanca yı daha iyi öğrendim hem de YDS de netlerim arttı. Erdem Hocam’a emeklerinden dolayı ve Kariyer Yolu ailesine de bizi böyle işinin ehli bir öğretmenle buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizlerle karşılaştım ☺️🙏

  Hatice
  Hatice
  20 gün önce

  22sinde sınav var işlem tarihleri 20.09.2023 10.00-
  20.09.2023 23.59

  29
  0
  Would love your thoughts, please comment.x