2020 Arapça YDS Hazırlık Kurslarımızda Son Kontenjanları Kaçırmayın!

Başarıyı Şansa Bırakmayın, Bizimle YDS’ye Son Kez Hazırlanın..

144 Saat Canlı Ders (Ön Hazırlık + YDS)

YDS Gramer Anlatımlar

Akademik Çeviri Teknikleri

İleri Düzey Sınav Teknikleri

Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri

Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar

Tamamı Canlı Dersler

Canlı Derslerin Video Kayıtlarıyla Sınırsız Tekrar

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Öğrenci Takip Sistemi (Kategori Bazlı Sınav Değerlendirmeleri)

Alanında Marka Hocalar

Öğretmenle Sürekli İletişim İmkanı

Arapça Online YDS Kursu

Program IDBaş. Tar.Bit. Tar.Top.SaGünlerSaatKontenjan
2019 Eylül Ön Haz + YDS10.06.201907.09.2019144 SaatPzt - Çar19:00 - 22:10KAPALI
2019 Eylül Ana YDS01.07.201907.09.2019120 SaatPzt - Çar - Cmt19:00 - 22:10KAPALI
2019 Eylül Hızlı YDS31.07.201907.09.201964 SaatPzt - Çar - Cmt19:00 - 22:10KAPALI

**Güncel Arapça YDS Programlarımız hakkında bilgi almak için 0312 285 0223 numaralı telefonu arayabilirsiniz.. 🙂 

Ön Bilgi Al - Kayıt Ol

Online YDS Kursu (SSS)

Online Yds Nedir?
Online yds özel bir sistem üzerinden öğrencilerin ve hocanın birbiriyle iletişim kurduğu, yds kursu öğrencilerinin hocayı ve tahtayı görebildiği bir kurs metodudur. Online yds kursu sisteminde öğrenciler hem canlı derslere katılıp hoca ile iletişim kurabilirler hem de video dersleri izleyerek kaçırdıkları derslere ulaşabilirler.


Online YDS Kursunun Avantajları Nelerdir?
Online yds kursunun en büyük avantajı derslerin akşam saatlerinde olması ve öğrencilerin daha rahat katılım sağlayabilmeleridir. Online ydsde mekan problemi yoktur. Öğrenci internetin olduğu her yerden yds kursuna katılabilir. Bu da uzaktan yds’nin en büyük avantajlarından biridir. Tüm bunların yanında uzaktan yds kursu ile öğrenci aynı dersi defalarca izleyebilme olanağına sahip olur. Çünkü canlı dersler kayda alınmakta ve sisteme yüklenmektedir.


Online YDS Kursuna Nasıl Kayıt Olurum?
Online kayıt için ilk olarak belirtilen ödeme miktarının tamamının banka hesabına yatırılması gerekmektedir. Banka hesap bilgileri ve online kayıt için gerekli tüm yönlendirmeler mail yoluyla kursiyerlere iletilecektir.


Online YDS Kursuna Katılabilmek İçin Bilgisayar Bilgisi Gerekli Mi?
Sistem en basite indirgenerek hazırlanmıştır. Online eğitimle YDS kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler mail yoluyla iletilecektir.


Canlı Derslere Katılma Zorunluluğu Var Mı?
Devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte örgün dersi kaçıran öğrencinin telafisi yoktur ama kaçırılan online dersler tekrar tekrar video olarak izlenebilmektedir.


Online YDS Kursunda Hocayla İletişim
YDS online eğitim sisteminde eğitim aldığınız hoca ve öğrencilerle hem canlı ders esnasında yazarak, hem de diğer zamanlar kursiyerlere özel oluşturulmuş gruplar sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

Online YDS Sistemine Nasıl Girebilirim?

Uzaktan eğitim sisteminde sınavlar ders alınan sistem üzerinden tüm kursiyerlere aynı tarih ve aynı saatlerde gerçekleştirilecektir. Sisteme derslerde olduğu gibi sınavlarda da Chrome tarayıcıdan girilmesi gerekmektedir.


Online YDS Dokümanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Eğitim dokümanları sistem üzerinde dokümanlarım bölümüne yüklenecek ve kursiyerler indirebilecektir.


Kullanıcı Adı ve Şifremi Girdiğim Halde Derse Bağlanamıyorum?

Bu tip durumlarda kurumu aradığınız taktirde hemen yeni bir şifre verilecek ve girişiniz sağlanacaktır.


Online YDS Canlı Derslerinde Sorun Yaşıyorum?

Canlı derslerde yaşanabilecek problemlerde kurumu arayabilirsiniz. Bazı öğrencilerimiz internet bağlantı hızları sebebiyle problem yaşayabilmektedir ya da tarayıcı problemi oluşabilmektedir. Derslere Chrome tarayıcıdan girmeniz gerekmektedir. Belirtilen sorunlarda canlı ders videoları sisteme yükleneceğinden öğrenci kaçırdığı dersi tekrar tekrar izleyebilir.


Online Eğitim Videolarını Saklayabilir Miyim?

Tüm canlı ders kayıtları ders sonunda sisteme yüklenecektir. Kursiyerler eğitim süreleri boyunca videoları tekrar tekrar izleyebilirler. Bu şekilde canlı derse katılamayan kişiler herhangi bir kayba uğramaz.


Online YDS Kursunda Sınavlar Nasıl Yapılacak?

Uzaktan eğitim sisteminde sınavlar ders alınan sistem üzerinden tüm kursiyerlere aynı tarih ve aynı saatlerde gerçekleştirilecektir.

Neden Biz ?

Örgün Eğitimi Aratmıyoruz!

Online YDS kurslarımıza dahil olan öğrencilerimiz tıpkı örgün öğrenciler gibi istediği zaman hocayla, kurs yönetimiyle ve diğer öğrencilerle irtibata geçebilir, sorularını sorabilir, destek alabilir. Online öğrencilerimizin derse katılımlarının, deneme sınavı sonuçlarının devamlı olarak takibi yapılır ve hem öğrenci hem de eğitmen bilgilendirilir.


Kaliteli Eğitim ve Profesyonel Hocalar

Online YDS kurs programlarımız öğrenciyi gereksiz bilgilerle donatmayacak şekilde, YDS’ye yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri, soru ve şıklar üzerinde anlatımlar, konu anlatımlarından sonra konuyla ilgili testlerin çözülüp konunun pekiştirilmesi ve deneme sınavlarını kapsamaktadır. Böylece eğitim programımız tamamen YDS’ye yönelik ve sonuç odaklıdır. Hocalarımız Yabancı Dil Sınavına hazırlık konusunda uzman, yıllarını akademik sınavlara öğrenciler hazırlayarak harcamış, alanlarında marka hocalardır.


Periyodik Öğrenci Takip Sistemi ve Raporlama

Her öğrenci için ayrı ayrı hazırlanan Öğrenci Gelişim Çizelgeleri sayesinde tüm öğrencilerimizin kurs başlangıcından itibaren gelişimlerini, eksiklerini takip edip, hem kendileri ile hem de hocaları ile periyodik olarak paylaşıyoruz.


Hoca ve Öğrencilerle 7/24 İletişim İmkanı

Online YDS Center bünyesinde YDS kurslarına katılan tüm öğrencilerimiz için ayrı ayrı facebook grupları oluşturup, öğrencilerimizin birbirleri ile ve hocaları ile sürekli irtibatta kalmalarını sağlıyoruz. Ayrıca hocalarımız mail ve telefon numaralarını da öğrencilerle paylaşıp iletişimi sürekli hale getiriyorlar.

Canlı Ders + Video Dersler

Canlı derslerimizle öğrencilerimize birebir derse katılabilme, anlamadığı konuları hocaya sorabilme imkanı sunarken, canlı derslerimizin video kayıtları ile de hem dersi defalarca tekrar edebilme hem de canlı derslere katılamayan öğrencilere dersi izleyebilme imkanı sunuyoruz.


Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar

Tüm konu anlatımlarından sonra eğitmenlerimiz konuyla ilgili soruların çözümü ve soru üzerinde anlatımlarla öğrencinin konuyu tam olarak öğrenebilmesine yardımcı oluyor.


Deneme Sınavları ve Kritikleri

Periyodik olarak yaptığımız deneme sınavları ve kritikleri ile öğrencilerimize kendini deneme ve yanlışlarını görüp, düzeltebilme olanağı sunuyoruz.


Ücretsiz Kaynaklar

Online YDS kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize derslerimizde kullanılan kaynalar Online olarak ücretsiz gönderilmektedir.


Sınırlı Kontenjan

Kontenjanımızı sınırlı tutarak canlı derslerin video derslere dönmesini engelliyor ve öğrencilerin daha aktif olarak derse katılımını sağlıyoruz.