Arapça YDS Kursu

Arapça YDS Online

Online Arapça YDS Kursu Programlarımızda Avantajlı Fiyatları ve Son Kontenjanları Kaçırmayın!

✓ Genel Arapça ve YDS Gramer Anlatımlar
✓ Akademik Çeviri Teknikleri
✓ İleri Düzey Sınav Teknikleri
✓ Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri
✓ Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar
✓ Sınav Stratejileri, Puan Arttıracak Kalıplar
✓ Tamamı Canlı Dersler
✓ Canlı Derslerin Video Kayıtlarıyla Sınırsız Tekrar
✓ Deneme Sınavları ve Detaylı Kritikleri
✓ Öğrenci Takip Sistemi (Kategori Bazlı Sınav Değerlendirmeleri)
✓ Alanında Marka Uzman YDS Hocaları
✓ Öğretmen ile Sürekli İletişim İmkanı

Gurur Tablomuza Adınızı Yazabilmek İçin Bir Telefonunuzu Bekliyoruz..

Sınava ülkemizin en seçkin Arapça YDS hocalarıyla hazırlanmak ister misiniz? Her biri akademik başarısını kanıtlamış üst düzey YDS hocalarından oluşan kadromuzla siz de Arapça YDS’ye son kez hazırlanın.. Arapça YDS kursu programımıza giren tüm öğretmenler bu alanda son derece uzman, alanında marka ve bu sınav için ilk tercih edilen hocalardandır.

Arapça yds kursumuz tamamen sınav odaklı olup hedefe hızlı adımlarla ilerlemenizi sağlamaktadır. Eğitim içeriğimiz son sınav formatına göre uyarlanmıştır.  Online Arapça yds kursumuzda YDS’de çıkan tüm soru tipleri ile ilgili detaylı konu anlatımları, modern metinlerin analizi, okuma ve kelime çalışmaları, arapça yds sınav metodları, soru çözüm stratejileri yer almaktadır. Ayrıca eğitim süresince yapılacak olan seviyenizi ölçebileceğiniz ve eksiklerinizi görüp giderebileceğiniz güncel YDS formatında özgün deneme sınavları ile bireysel takipleriniz sağlanacaktır.

Biz en kapsamlı ve en etkili arapça yds kursunu sizler için hazırladık.. Şimdi sıra sizde.. Gurur tablomuza adınızı yazabilmek için bir telefonunuzu bekliyoruz..

Bir Dönem Kayıt İki Dönem Eğitim

Online Arapça YDS Kursu

(Prof. Dr. Nurettin Ceviz Anlatımıyla..)

Program IDBaş. Tar.Bit. Tar.Top.SaGünlerSaatKontenjan
Arapça - Ön Hazırlıklı YDS (2023 İlkbahar Sınavı)29.11.202230.03.2023156 SaatSalı - Per19:30 - 23:00KAYIT Ol
Arapça - Ana YDS (2023 İlkbahar Sınavı)20.12.202230.03.2023132 SaatSalı - Per19:30 - 23:00KAYIT Ol
Arapça - YDS Soru Çözüm (2023 İlkbahar Sınavı)09.02.202330.03.202366 SaatSalı - Per19:30 - 23:00KAYIT Ol

**Dersler resmi tatillere uygun olarak planlanmıştır.
**Ön hazırlıklı Arapça yds grubuna katılan öğrenci hem ön hazırlıklı yds hem ana yds hem de soru çözüm grubuna dahil olmuş olur.
**Ana YDS’ye katılan öğrenci hem ana yds hem de soru çözüm grubuna dahil olmuş olur.

**Derslerin tamamı canlı olarak işlenmekte ve öğrenci canlı olarak işlenen derslerin birebir videosunu eğitim bittikten sonra 1 YDS dönemi daha izleyebilmektedir.

Offline Arapça YDS Kursu

(Prof. Dr. Nurettin Ceviz Anlatımıyla..)

Program IDEğitim TürüTop.SaSeviyeKontenjan
Arapça - Ön Hazırlıklı YDSOFFLINE EĞİTİM164 SAATEn Az A2 Seviye Öğrenciler İçin Uygundur.KAYIT Ol

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle Arapça YDS'de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Online Arapça YDS Kursu
PROGRAMLARIMIZ BAŞLIYOR !

Arapça YDS Hazırlık Kurslarımızda Son Kontenjanları ve İndirimli Fiyatları Kaçırmayın! Alanında Marka Hocalarla En Etkili YDS Kursu..

ÖN HAZIRLIKLI YDS | ANA YDS | SORU ÇÖZÜM GRUBU

03 04
days
21 22
hrs
11 12
mins
07 08
secs

Online YDS Kursu

En Kaliteli Kurs, En Uygun Fiyatlar.. (Ön Kayıt – Ön Bilgi)

  Kayıt Olmak İstediğiniz Program:

  YDS Gurur Tablosu

  ONLINE ARAPÇA YDS KURSU DEMO DERSLER

  *Online Arapça YDS kursumuza katılan öğrencilerimiz, canlı derslerde öğretmeni ve tahtayı görebilecek, canlı ders esnasında öğretmene sorularını sorabilecektir. Canlı derslerde görüntü ve ses kalitesi HD’dir.

  Online Arapça YDS Kursu Demo

  Play

  Online Arapça YDS Kursu Demo 2

  Play

  TÜRKİYE GENELİ ARAPÇA YDS DENEME SINAVLARI

  YDS

  YDS, ÖSYM’nin geçmiş yıllarda uyguladığı ÜDS, KPDS, TUS gibi sınavları tek bir çatı altında birleştirerek oluşturduğu Yabancı Dil Yeterlilik Sınavıdır. Sınav YDS başlığı altında ilk olarak 2013 yılında yapılmaya başlamıştır. YDS örgün olarak günümüzde ilkbahar ve sonbahar dönemi olmak üzere yılda 2 defa yapılmakta olup, internet üzerinden de (e-yds) her ay gerçekleştirilmektedir. YDS sınavı İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca, Rusça ve Yunanca dillerinde uygulanabilmektedir.

  YDS sınavı 80 adet sorudan oluşmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır. Sorular test şeklinde olup, kelime bilgisi, dil bilgisi, okuduğunu anlama ve çevirileri kapsamaktadır. Sınavda IELTS ve TOEFL’da olduğu gibi dinleme ya da konuşma yetenekleri ölçülmez. Sınav daha çok okuduğunu anlama ve akademik kelime bilgisinin yoğun olduğu bir sınavdır.

  -Herhangi bir lisans programından mezun olup, yüksek lisans yapmak isteyenler,
  -Kamu kurumlarında görev yapanlardan dil tazminatı veya yurtdışı görev için yabancı dil seviyesini belgelemek isteyenler,
  -TUS ya da DUS sınavına katılacak olanlar,
  -Kamu kurumlarının personel alımlarında KPSS ile birlikte yabancı dil bilgisi düzeyinin de belgelenmesinin gerekli olduğu durumlarda KPSS adayları,
  -Herhangi bir amaca bağlı olmadan yalnızca yabancı dil düzeyini belgelemek isteyen üniversite veya yüksekokul mezunları
  -Doktora, doçent ve sanatta yeterlilik adayları
  -KPSS A grubu öğretmenlik sınavlarında yabancı dil puanı hesaplanacak olanlar YDS’ye katılarak yabancı dil seviyelerini belgeleyebilirler.

  ÖSYM, YDS puanlarının geçerlilik süresini kurumlar ya da üniversitelerin kendi mevzuatlarınca belirleyebileceğini duyurmuştur. Bu nedenle sınav sonucunun geçerlilik süresiyle ilgili kişinin birebir başvuru yapılan kurum ya da üniversiteden bilgi alması daha doğru olacaktır. Dil tazminatı için geçerlilik süresinin 5 yıl olduğu da ÖSYM tarafından duyurulmuştur. 5 yıl sonunca puanı yenilenmeyenlerin seviyesi bir alta düşecek ve yabancı dil seviyeleri C olanların dil tazminatları kesilecektir.

  YDS sınavına başvuracak adayların başvuru tarihleri içerisinde, ÖSYM’nin web sitesi üzerinde yer alan Aday Başvuru Formunun ve Sınav Kılavuzunun çıktısını almaları gerekmektedir. (ÖSYM’nin sitesi dışındaki herhangi bir yerden başvuru kılavuzu temin edilemez.) Aday başvuru formunu doldurup, ödeme kanallarından sınav başvuru ücretini yatırmalıdır. Ardından başvuru formu, banka dekontu ve kimlik belgesiyle birlikte sınav başvuru merkezine gitmelidir. Sınav merkezinde görevli tarafından aday başvuru formundaki bilgiler ve kişinin web kamera aracılığıyla orada çekilecek olan fotoğrafı elektronik ortama aktarılacaktır.YDS’ye başvuracak olan öğrenci sınavdan önceki iki sene içerisinde ÖSYM’nin herhangi bir sınavına sınav merkezinden başvuruda bulunmuşsa, başvurusunu internet üzerinden yapabilir ya da kendi isteği doğrultusunda başvuru merkezlerini kullanabilir. Bu şartı sağlamayan adaylar ise sınav başvurularını ÖSYM sınav başvuru merkezleri aracılığıyla yapmalıdır.
  Ardından aday Başvuru Kayıt Bilgileri isimli belgeyi kontrol etmeli ve doğruluğundan emin olduktan sonra imzalayıp görevliye teslim etmelidir. Görevlinin başvuruyu onaylamasını beklemeli ve onaylı belgesi ile internet şifresini alarak saklamalıdır.
  **YDS sınavına girecek olan engelli adayların engellerine dair öz geçmişlerinin yer aldığı bir dilekçeyi ve raporlarının bir örneğini başvuru merkezlerine teslim etmeleri gerekmektedir.

  YDS sınavı yılda 2 kez olmak üzere Nisan ve Ekim aylarında yapılmaktadır. Nisan dönemi sınavları; İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Arapça, Bulgarca, Danimarkaca, Ermenice, Farsça, Gürcüce, Hollandaca, İspanyolca, Korece, Lehçe, Japonca, İtalyanca, Macarca, Sırpça, Rusça, Portekizce, Ukraynaca, Yunanca ve Rumence dillerinde yapılmaktadır.Ekim dönemi sınavları ise; İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça ve Almanca’dan yapılmaktadır.

  Neden Biz

  Online YDS kurs programlarımız öğrenciyi gereksiz bilgilerle donatmayacak şekilde; YDS’ye yönelik gramer anlatımları, akademik çeviri tekniklerini, ileri düzey sınav tekniklerini, sınav stratejilerini, soru çözümlerini ve deneme sınavlarını kapsamaktadır. Eğitim programımız tamamen YDS’ye yönelik ve sonuç odaklıdır. Hocalarımız yabancı dil sınavına hazırlık konusunda uzman, alanında marka hocalardır.

  Online YDS programlarımıza dahil olan tüm öğrencilerimiz canlı ders esnasında öğretmene sorularını sorabilir. Öğrencinin öğretmen ile olan iletişimi sadece derste kalmaz. Ders dışında da öğrencilerimiz öğretmene mail yoluyla ya da web üzerinde açılan ortak çalışma gruplarını kullanarak sorularını sorabilir.

  Her öğrenci için ayrı ayrı Öğrenci Gelişim Çizelgesi hazırlanır. Bu sayede tüm öğrencilerimizin kurs başlangıcından itibaren deneme sınavlarıyla ortaya koydukları ilerlemeleri, eksikleri takip edilip, hem kendileri hem de hocaları ile periyodik olarak paylaşılır.

  Online YDS kursu eğitimlerimizde dersler, canlı dersler şeklinde işlenmektedir. Yani öğretmen ve öğrenci aynı anda derse bağlanır ve ders süresince öğrenci derse aktif olarak katılabilme, sorularını sorabilme imkanına sahip olur. Tüm canlı dersler ders sonunda video şeklinde sisteme yüklenir. Böylece öğrencinin aynı dersi defalarca izleyerek konu tekrarı yapabilme şansı olurken, derse katılamadığı durumlarda da telafi edebilme imkanı olur.

  İngilizce YDS ve YÖKDİL derslerimizde, öğretmenlerimiz öğrencinin seviyesini ölçtükten sonra her öğrenciye ayrı ayrı kelime çalışma planı / okuma planı hazırlar ve böylece öğrencinin akademik kelime bilgisi ile okuduğunu anlama bilgisini geliştirerek en doğru / en hızlı yoldan hedefe ulaşmasına yardımcı olur.

  Her ne kadar uzaktan öğretimde kursumuzun sınırsız kontenjan hakkı bulunsa da, eğitim kurumumuz tüm online eğitimlerinde kontenjanı sınırlı tutularak canlı derslerin video derslere dönmesini engeller ve öğrencilerin daha aktif olarak derse katılımını sağlar.

  Online YDS Kursu - Sıkça Sorulan Sorular

  Online yds; yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavına girecek öğrencilerin sınava hazırlanabilmek için web tabanlı özel bir sistem üzerinden eğitim alabildiği, ders esnasında öğrencinin ve öğretmenin birbiriyle iletişim kurabildiği, öğrencilerin öğretmeni ve tahtayı görebildiği, sorularını sorabildiği bir kurs metodudur. Online yds kursu alan öğrenciler hem canlı derslere katılarak dersi aktif olarak izleyebilir hem de canlı ders videoları üzerinden kaçırdığı dersi telafi edebilir.

  Online YDS kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler kurs tarafından yapılmaktadır.

  Arapça online YDS kursuna kayıt olabilmek için eğitim danışmanlarımızla 0312 285 0223 üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Online yds kursunun en büyük avantajı derslerin akşam saatlerinde olması ve böylece çalışan öğrencilerin daha rahat kursa katılım sağlayabilmesidir. Online YDS’de mekan problemi yoktur. Öğrenci internetin olduğu her yerden YDS kursuna katılabilir. Bu da uzaktan YDS’nin bir diğer avantajlarındandır. Tüm bunların yanı sıra online yds kursunda dersler video olarak kaydedildiğinden öğrenci örgün eğitimde olmayan bir avantaja yani aynı dersi defalarca izleyebilme olanağına sahip olur.

  Arapça online yds kursunda devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte; örgün dersi kaçıran öğrencinin telafi imkanı yokken online dersi kaçıran öğrencinin canlı ders videoları sayesinde aynı dersi defalarca izleyebilme ve kaçırdığı dersi telafi edebilme imkanı vardır.

  Online Arapça YDS kursumuza katılan öğrencilerimiz ister canlı ders esnasında sorularını sorabilir, isterlerse ders dışında mail ya da aynı gruptaki öğrencilere özel oluşturduğumuz web tabanlı çalışma grupları üzerinden öğretmenle iletişime geçebilir

  YDS Kurs Müfredatı