Online YDS Kursu

Kişiye Özel Çalışma Planı
Canlı + Video Dersleri 2 Dönem İzleyebilme İmkanı
Profesyonel Hocalar
VIP Gruplar
Hoca ile 7 / 24 İletişim
Öğrenci Takip Sistemi

YDS Gramer Anlatımlar
Akademik Çeviri Teknikleri
İleri Düzey Sınav Teknikleri
Kelime Çalışmaları
Paragraf Analizleri
Deneme Sınavları ve Kritikleri
Marka Hocalarla..

YDS Gramer Anlatımlar
Akademik Çeviri Teknikleri
İleri Düzey Sınav Teknikleri
Kelime Çalışmaları
Paragraf Analizleri
Deneme Sınavları ve Kritikleri
Profesyonel Hocalar

Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri
Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar
Deneme Sınavları ve Kritikleri
Hoca ve Öğrencilerle 7/24 İletişim İmkanı

BİZİMLE YDS'YE
SON KEZ HAZIRLANIN!

2018 Sonbahar Online İngilizce, Arapça ve Almanca YDS Kursu Programlarımızda Erken Kayıt Avantajlarını Kaçırmayın! Üstelik bir dönem kayıt olup, dersleri 2 dönem izleyebilirsiniz..

2018 ÖN HAZIRLIKLI ONLİNE YDS KURSLARIMIZDA ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN!

İNGİLİZCE | ARAPÇA | ALMANCA ONLİNE YDS KURSU

Ön Kayıt - Ön Bilgi


Kayıt Olmak İstediğiniz Program:

Demo Dersler


Neden Biz ?

Örgün Eğitimi Aratmıyoruz !

Online YDS programlarımıza dahil olan öğrencilerimiz tıpkı örgün öğrenciler gibi istediği zaman hocayla, kurs yönetimiyle ve diğer öğrencilerle irtibata geçebilir, sorularını sorabilir, destek alabilir. Online öğrencilerimizin derse katılımlarının devamlı olarak takibi yapılır.

Kaliteli Eğitim + Profesyonel Hocalar

Online YDS kurs programlarımız öğrenciyi gereksiz bilgilerle donatmayacak şekilde, YDS’ye yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri, soru ve şıklar üzerinde anlatımlar, konu anlatımlarından sonra konuyla ilgili testlerin çözülüp konunun pekiştirilmesi ve deneme sınavlarını kapsamaktadır. Eğitim programımız tamamen YDS’ye yönelik ve sonuç odaklıdır. Hocalarımız Yabancı Dil Sınavına hazırlık konusunda uzman, yıllarını akademik sınavlara öğrenciler hazırlayarak harcamış, alanlarında marka hocalardır.

Periyodik Öğrenci Takip Sistemi + Raporlama

Her öğrenci için ayrı ayrı Öğrenci Gelişim Çizelgesi hazırlanır. Bu sayede tüm öğrencilerin kurs başlangıcından itibaren gelişimleri, eksikleri takip edilip, hem kendileri hem de hocaları ile periyodik olarak paylaşılır.

Hoca ve Öğrencilerle 7/24 İletişim
Online YDS Center bünyesinde YDS kurslarına katılan tüm öğrenciler için ayrı ayrı facebook grupları oluşturulup, öğrencilerin birbirleri ile ve hocaları ile sürekli irtibatta kalmaları sağlanır. Ayrıca hocalarımız mail ve telefon numaralarını da öğrencilerle paylaşıp iletişimi sürekli hale getirir.
Canlı Dersler + Video Dersler

Canlı derslerimizle öğrencilerimize birebir derse katılabilme, anlamadığı konuları hocaya sorabilme imkanı sunulurken, canlı derslerimizin video kayıtları ile de hem dersi defalarca tekrar edebilme hem de canlı derslere katılamayan öğrencilere dersi izleyebilme imkanı sunulur.

Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar

Tüm konu anlatımlarından sonra öğretmenlerimiz konuyla ilgili soruların çözümü ve soru üzerinde anlatımlarla öğrencinin konuyu tam olarak öğrenebilmesine yardımcı olur.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Periyodik olarak yaptığımız deneme sınavları ve kritikleri ile öğrencilerimize kendini deneme ve yanlışlarını görüp, düzeltebilme olanağı sunulur.

Kişiye Özel Çalışma Planı

İngilizce YDS ve YÖKDİL derslerimizde, öğretmenlerimiz kişinin seviyesini ölçtükten sonra her öğrenciye ayrı ayrı kelime çalışma planı hazırlar ve en doğru / en hızlı yoldan hedefe ulaşmalarına yardımcı olur.

VIP Gruplar

Kontenjan sınırlı tutularak canlı derslerin video derslere dönmesi engellenir ve öğrencilerin daha aktif olarak derse katılımı sağlanır.

İLETİŞİM

Kültür Mahallesi Yüksel Caddesi
No: 33/3 Çankaya / Ankara
(0312) 285 02 23 - (0553) 059 85 44
info@onlineydscenter.com