Sıkça Sorulan Sorular

 Online YDS Kursu

Online yds özel bir sistem üzerinden öğrencilerin ve hocanın birbiriyle iletişim kurduğu, yds kursu öğrencilerinin hocayı ve tahtayı görebildiği bir kurs metodudur. Online yds kursu sisteminde öğrenciler hem canlı derslere katılıp hoca ile iletişim kurabilirler hem de video dersleri izleyerek kaçırdıkları derslere ulaşabilirler.

Online yds kursunun en büyük avantajı derslerin akşam saatlerinde olması ve öğrencilerin daha rahat katılım sağlayabilmeleridir. Online ydsde mekan problemi yoktur. Öğrenci internetin olduğu her yerden yds kursuna katılabilir. Bu da uzaktan yds’nin en büyük avantajlarından biridir. Tüm bunların yanında uzaktan yds kursu ile öğrenci aynı dersi defalarca izleyebilme olanağına sahip olur. Çünkü canlı dersler kayda alınmakta ve sisteme yüklenmektedir.

Online kayıt için ilk olarak belirtilen ödeme miktarının tamamının banka hesabına yatırılması gerekmektedir. Banka hesap bilgileri ve online kayıt için gerekli tüm yönlendirmeler mail yoluyla kursiyerlere iletilecektir.

Sistem en basite indirgenerek hazırlanmıştır. Online eğitimle YDS kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler mail yoluyla iletilecektir.

Devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte örgün dersi kaçıran öğrencinin telafisi yoktur ama kaçırılan online dersler tekrar tekrar video olarak izlenebilmektedir.

YDS online eğitim sisteminde eğitim aldığınız hoca ve öğrencilerle hem canlı ders esnasında yazarak, hem de diğer zamanlar kursiyerlere özel oluşturulmuş gruplar sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

Online YDS Sistemi

Uzaktan eğitim sisteminde sınavlar ders alınan sistem üzerinden tüm kursiyerlere aynı tarih ve aynı saatlerde gerçekleştirilecektir. Sisteme derslerde olduğu gibi sınavlarda da Chrome tarayıcıdan girilmesi gerekmektedir.

Eğitim dokümanları sistem üzerinde dokümanlarım bölümüne yüklenecek ve kursiyerler indirebilecektir.

Bu tip durumlarda kurumu aradığınız taktirde hemen yeni bir şifre verilecek ve girişiniz sağlanacaktır.

Canlı derslerde yaşanabilecek problemlerde kurumu arayabilirsiniz. Bazı öğrencilerimiz internet bağlantı hızları sebebiyle problem yaşayabilmektedir ya da tarayıcı problemi oluşabilmektedir. Derslere Chrome tarayıcıdan girmeniz gerekmektedir. Belirtilen sorunlarda canlı ders videoları sisteme yükleneceğinden öğrenci kaçırdığı dersi tekrar tekrar izleyebilir.

Tüm canlı ders kayıtları ders sonunda sisteme yüklenecektir. Kursiyerler eğitim süreleri boyunca videoları tekrar tekrar izleyebilirler. Bu şekilde canlı derse katılamayan kişiler herhangi bir kayba uğramaz.

Uzaktan eğitim sisteminde sınavlar ders alınan sistem üzerinden tüm kursiyerlere aynı tarih ve aynı saatlerde gerçekleştirilecektir.

[recaptcha]