Almanca YDS Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın!

Bizimle Almanca YDS’ye
Son Kez Hazırlanın..

online yds kursu

HEMEN BİLGİ AL

KVKK

1 + 13 =

✓ Almanca Gramer Anlatımlar

✓ YDS Gramer Anlatımlar

✓ Akademik Çeviri Teknikleri

✓ İleri Düzey Sınav Teknikleri

✓ Kelime Çalışmaları

✓ Paragraf Analizleri

✓ Soru Çözümleri

✓ Soru Üzerinde Anlatımlar

✓ Sınav Stratejileri

✓ Puan Arttıracak Kalıplar

✓ Ücretsiz Kaynaklar

✓ Deneme Sınavları ve Kritikleri

✓ Tamamı Canlı Dersler

✓ Canlı Derslerin Video Kayıtları

✓ Her Yerden Erişim

✓ Alanında Marka Hocalar

✓ Ders Dışı Whatsapp Grupları

✓ Hoca İle Sürekli İletişim

Türkiye’nin En Seçkin Hocalarından Online YDS Kursu Almak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz!

Sınava dolu dolu hazırlanabileceğiniz online yds kursu programlarımız ile gelin Almanca YDS sürecini bir çırpıda atlayalım. Alanında son derece uzman, Türkiye’nin sayılı Almanca YDS hocalarından oluşan öğretmen kadromuz ve tamamen Almanca YDS sınavına yönelik olarak hazırlanıp sınavda karşınıza çıkabilecek tüm konuları detaylarıyla içeren almanca yds kursu programlarımız ile YDS’ye son kez hazırlanın.

En Kaliteli Almanca YDS Kursunu En Uygun Fiyatlarla Alabileceğiniz Tek Adres!

Türkiye’nin En İyi Hocaları

Almanca YDS ve tüm yds kursu programlarımızda Türkiye’nin 1 Numaralı Alanında Marka Hocaları İle Çalışıyoruz!

En Kaliteli Eğitim

En Temelden En İleri Seviyeye Kadar YDS’de Çıkan Tüm Soru Tipleri İle İlgili Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri Yapıyoruz..

Kaçınılmaz Başarı

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranımızla Sizleri de Gurur Tablomuza Eklemek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Almanca YDS Kursu (SİLAY ARIK - 2024 Sonbahar YDS)

Almanca - Ön Hazırlıklı YDS
Almanca - Ana YDS
Almanca - Soru Çözüm Grubu
Almanca - OFFLINE KURS
Başlangıç Tarihi
27.06.2024
22.07.2024
12.09.2024
OFFLINE
Bitiş Tarihi
31.10.2024
31.10.2024
31.10.2024
OFFLINE
Toplam Saat
156 + 100 = 256
132 + 100 = 232
66 + 50 = 116
256 Saat
Günler
Pzt - Perş
Pzt - Perş
Pzt - Perş
En Temelden YDS
Saatler
19:00 - 22:30
19:00 - 22:30
19:00 - 22:30
En Temelden YDS

**Almanca YDS programımız toplam 256 saatten oluşmakta olup, bunun 156 saati canlı ders şeklinde işlenmektedir. Kalan 100 saatin ise; 50 saati YDS öncesi ön hazırlık video derslerinden, 50 saati de okuma çalışması, paragraf analizi, kelime çalışması gibi ileri düzey YDS video derslerinden oluşmaktadır.

Almanca YDS Kursu (ERDEM KARABULUT - 2024 Sonbahar YDS)

Almanca - Ana YDS
Almanca - Soru Çözüm Grubu
Almanca - OFFLINE KURS
Başlangıç Tarihi
01.06.2024
17.08.2024
OFFLINE
Bitiş Tarihi
02.11.2024
02.11.2024
OFFLINE
Toplam Saat
300 Saat
150 Saat
300 Saat
Günler
Çarş - Cmt - Pz
Çarş - Cmt - Pz
En Az B1 Seviye
Saatler
Cmt - Pz: 10:30 - 14:30 Çarş: 19:00 - 22:00
Cmt - Pz: 10:30 - 14:30 Çarş: 19:00 - 22:00
En Az B1 Seviye

** Erdem Karabulut’un gruplarında eğitim canlı derslerin bitişi ile birlikte tamamen sona erer. Eğitim videoları 2. dönem ücretsiz olarak AÇILMAZ.

Üstelik 1 Dönem Kayıt, 2 Dönem Eğitim!

1 Dönem Kayıt Olup, Canlı Ders Videolarını 2 YDS Dönemi İzleyin! (Erdem Karabulut Grupları Hariçtir..)

KANITLANMIŞ ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI!

Almanca YDS ve YÖKDİL’de Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı

Ön Bilgi Formu

Ön bilgi formumuzu doldurarak almanca yds kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

6 + 2 =

GURUR TABLOMUZ

Biz değil öğrencilerimizin sınav sonuç belgeleri konuşuyor! Gurur tablomuzu incelemek için tıklayınız..

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİMİZ

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! Öğrenci görüşlerimizi incelemek için tıklayınız..

CANLI DERS SAATİ

TOPLAM EĞİTİM SAATİ

VİDEO DERS SAATİ

SİLAY ARIK

(312) 285-0223

CANLI DERS SAATİ

TOPLAM EĞİTİM SAATİ

ETÜT SAATİ

ERDEM KARABULUT

(312) 285-0223

Almanca YDS Kursumuzda Avantajlı Fiyatları ve Son Kontenjanları Kaçırmayın!

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

ÖĞRENCİ VİDEOLARI

Öğrenci Videolarımızı İzleyiniz..

YDS’den istediğim puanı ve hatta beklediğimden daha fazlasını aldım ya artık hayatta hiçbir zorluk beni yıldıramaz. Dürüst olmak gerekirse hayal bile edemezdim bu puanı. Sağ olun, var olun. En kısa zamanda ziyaretinize de geleceğim.

Uğur Y.

Çalıştığım için yds kursunuzun canlı derslerine katılamasam da canlı ders videolarını tekrar izledim. Hem eğitim kaliteniz, hem de alınan eğitime nazaran uygun fiyatlarınız için teşekkür ederim. Beni çok büyük bir dertten kurtardınız.

Şebnem S.

Şu an bu yorumları okuyan yds adaylarına sesleniyorum. Doğru adrestesiniz. Ben 30 küsürlü puanlardan 70 küsürlü puanlara Online Yds Center aracılığıyla ulaştım. Dilerim herkes emeklerinin karşılığını alır.

Fatma Y.

Öğrenci

Memnuniyet

Kariyer Yolundan Bir İlk

Kariyer Yolu Eğitim Kurumları olarak hazırladığımız İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı onaylanmıştır. Milli Eğitimimize her dönem YDS sınavına hazırlanan binlerce öğrencinin ve bu alanda eğitim veren tüm dil kurslarının ihtiyaç duyduğu bir programı kazandırabildiğimiz için çok mutluyuz. Yeni müfredat ülkemiz için hayırlı olsun.

YDS Kurs Müfredatı

YDS Müfredatı İçin Tıklayınız!

Almanca YDS Sınav Tarihleri İçin Tıklayınız!

Almanca YDS Kursu Demo Dersler

Derslerde görüntü ve ses HD kalitededir.

Almanca YDS Kursu (DEMO 1)

Almanca YDS Kursu (DEMO 2)

Almanca YDS Erdem Karabulut (DEMO 1)

Almanca YDS Erdem Karabulut (DEMO 2)

ALMANCA YDS DENEME SINAVLARI

Almanca YDS Sıkça Sorulan Sorular

SSS

YDS

YDS Nedir?
YDS, ÖSYM’nin geçmiş yıllarda uyguladığı ÜDS, KPDS, TUS gibi sınavları tek bir çatı altında birleştirerek oluşturduğu Yabancı Dil Yeterlilik Sınavıdır. Sınav YDS başlığı altında ilk olarak 2013 yılında yapılmaya başlamıştır. YDS örgün olarak günümüzde ilkbahar ve sonbahar dönemi olmak üzere yılda 2 defa yapılmakta olup, internet üzerinden de (e-yds) her ay gerçekleştirilmektedir. YDS sınavı İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca, Rusça ve Yunanca dillerinde uygulanabilmektedir.
YDS'nin Formatı Nasılsır?

YDS sınavı 80 adet sorudan oluşmaktadır. Sınav süresi 180 dakikadır. Sorular test şeklinde olup, kelime bilgisi, dil bilgisi, okuduğunu anlama ve çevirileri kapsamaktadır. Sınavda IELTS ve TOEFL’da olduğu gibi dinleme ya da konuşma yetenekleri ölçülmez. Sınav daha çok okuduğunu anlama ve akademik kelime bilgisinin yoğun olduğu bir sınavdır.

Kimler YDS'ye Katılabilir?

-Herhangi bir lisans programından mezun olup, yüksek lisans yapmak isteyenler,
-Kamu kurumlarında görev yapanlardan dil tazminatı veya yurtdışı görev için yabancı dil seviyesini belgelemek isteyenler,
-TUS ya da DUS sınavına katılacak olanlar,
-Kamu kurumlarının personel alımlarında KPSS ile birlikte yabancı dil bilgisi düzeyinin de belgelenmesinin gerekli olduğu durumlarda KPSS adayları,
-Herhangi bir amaca bağlı olmadan yalnızca yabancı dil düzeyini belgelemek isteyen üniversite veya yüksekokul mezunları
-Doktora, doçent ve sanatta yeterlilik adayları
-KPSS A grubu öğretmenlik sınavlarında yabancı dil puanı hesaplanacak olanlar YDS’ye katılarak yabancı dil seviyelerini belgeleyebilirler.

YDS'nin Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?
ÖSYM, YDS puanlarının geçerlilik süresini kurumlar ya da üniversitelerin kendi mevzuatlarınca belirleyebileceğini duyurmuştur. Bu nedenle sınav sonucunun geçerlilik süresiyle ilgili kişinin birebir başvuru yapılan kurum ya da üniversiteden bilgi alması daha doğru olacaktır. Dil tazminatı için geçerlilik süresinin 5 yıl olduğu da ÖSYM tarafından duyurulmuştur. 5 yıl sonunca puanı yenilenmeyenlerin seviyesi bir alta düşecek ve yabancı dil seviyeleri C olanların dil tazminatları kesilecektir.
YDS'ye Nasıl Başvurulur?
YDS sınavına başvuracak adayların başvuru tarihleri içerisinde, ÖSYM’nin web sitesi üzerinde yer alan Aday Başvuru Formunun ve Sınav Kılavuzunun çıktısını almaları gerekmektedir. (ÖSYM’nin sitesi dışındaki herhangi bir yerden başvuru kılavuzu temin edilemez.) Aday başvuru formunu doldurup, ödeme kanallarından sınav başvuru ücretini yatırmalıdır. Ardından başvuru formu, banka dekontu ve kimlik belgesiyle birlikte sınav başvuru merkezine gitmelidir. Sınav merkezinde görevli tarafından aday başvuru formundaki bilgiler ve kişinin web kamera aracılığıyla orada çekilecek olan fotoğrafı elektronik ortama aktarılacaktır.YDS’ye başvuracak olan öğrenci sınavdan önceki iki sene içerisinde ÖSYM’nin herhangi bir sınavına sınav merkezinden başvuruda bulunmuşsa, başvurusunu internet üzerinden yapabilir ya da kendi isteği doğrultusunda başvuru merkezlerini kullanabilir. Bu şartı sağlamayan adaylar ise sınav başvurularını ÖSYM sınav başvuru merkezleri aracılığıyla yapmalıdır.

Ardından aday Başvuru Kayıt Bilgileri isimli belgeyi kontrol etmeli ve doğruluğundan emin olduktan sonra imzalayıp görevliye teslim etmelidir. Görevlinin başvuruyu onaylamasını beklemeli ve onaylı belgesi ile internet şifresini alarak saklamalıdır.

**YDS sınavına girecek olan engelli adayların engellerine dair öz geçmişlerinin yer aldığı bir dilekçeyi ve raporlarının bir örneğini başvuru merkezlerine teslim etmeleri gerekmektedir.

YDS Hangi Dillerde Yapılır?
YDS sınavı yılda 2 kez olmak üzere Nisan ve Ekim aylarında yapılmaktadır. Nisan dönemi sınavları; İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Arapça, Bulgarca, Danimarkaca, Ermenice, Farsça, Gürcüce, Hollandaca, İspanyolca, Korece, Lehçe, Japonca, İtalyanca, Macarca, Sırpça, Rusça, Portekizce, Ukraynaca, Yunanca ve Rumence dillerinde yapılmaktadır.Ekim dönemi sınavları ise; İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça ve Almanca’dan yapılmaktadır.

SSS

Online YDS

Online YDS Nedir?
Online yds; yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavına girecek öğrencilerin sınava hazırlanabilmek için web tabanlı özel bir sistem üzerinden eğitim alabildiği, ders esnasında öğrencinin ve öğretmenin birbiriyle iletişim kurabildiği, öğrencilerin öğretmeni ve tahtayı görebildiği, sorularını sorabildiği bir kurs metodudur. Online yds kursu alan öğrenciler hem canlı derslere katılarak dersi aktif olarak izleyebilir hem de canlı ders videoları üzerinden kaçırdığı dersi telafi edebilir.
Online YDS Kursunun Avantajları Nelerdir?
Online yds kursunun en büyük avantajı derslerin akşam saatlerinde olması ve böylece çalışan öğrencilerin daha rahat kursa katılım sağlayabilmesidir. Online YDS’de mekan problemi yoktur. Öğrenci internetin olduğu her yerden YDS kursuna katılabilir. Bu da uzaktan YDS’nin bir diğer avantajlarındandır. Tüm bunların yanı sıra online yds kursunda dersler video olarak kaydedildiğinden öğrenci örgün eğitimde olmayan bir avantaja yani aynı dersi defalarca izleyebilme olanağına sahip olur.
Canlı Derslere Katılma Zorunluluğu Var Mı?

Almanca online yds kursunda devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte; örgün dersi kaçıran öğrencinin telafi imkanı yokken online dersi kaçıran öğrencinin canlı ders videoları sayesinde aynı dersi defalarca izleyebilme ve kaçırdığı dersi telafi edebilme imkanı vardır.

Online YDS Kursu İçin Bilgisayar Bilgisi Gerekli Mi?

Online YDS kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler kurs tarafından yapılmaktadır.

Online YDS Kursuna Nasıl Katılabilirim?

Almanca online YDS kursuna kayıt olabilmek için eğitim danışmanlarımızla 0312 285 0223 üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

Öğretmenle Nasıl İletişim Kurabilirim?

Almanca YDS kursumuza katılan öğrencilerimiz ister canlı ders esnasında sorularını sorabilir, isterlerse ders dışında mail ya da aynı gruptaki öğrencilere özel oluşturduğumuz web tabanlı çalışma grupları üzerinden öğretmenle iletişime geçebilir.