YDS Kurs Yorumları

1Merhaba, Öncelikle iyi ki online kurs tercih etmişim. Açıkçası ilk başlarda şüphelerim vardı online eğitime yapabilir miyim, örgün gibi olur mu diye. Fakat gördüm ki çok da güzel yapılıyormuş. Devir internet çağı, yakında birçok alanda online eğitimin örgünü geçtiğini görürsek şaşırmama lazım. ? Online eğitimin kalitesi, kullanılan sistem, hocalar, öğrenciye olan ilgi hepsi çok önemli. İşte ben özel olarak bunlar için teşekkür ediyorum sizlere. Hiçbir sorun yaşamadım. Gerçekten hocalarımızın ilgisini derinden hissettim ve hem sizlerin hem de kendimin çabalarıyla dilediğim puanı aldım. Darısı YDS’ye hazırlananların başına.

Tarık YAĞMACI


1Çalıştığım için yds kursunuzun canlı derslerine katılamasam da canlı ders videolarını tekrar tekrar izledim. 55 olan seviyemi 85’e çıkardım. Hem eğitim kaliteniz, hem de alınan eğitime nazaran uygun fiyatlarınız için teşekkür ederim. Beni çok büyük bir dertten kurtardınız. Dert = YDS

Dilan ULUÇAM


1Hocam özellikle YDS soru çözme tekniklerinizin, sınav strateji ve ipuçlarınızın, sorular üzerindeki taktik anlatımlarınızın ciddi derecede faydasını gördüm. Çok ama çok teşekkür ederim. Birçok arkadaşıma da sizleri önerdim.

Güney KARLI


1Hocam biliyorsunuz benim hedefim 70 üstü almaktı. Sıfır İngilizceyle geldiğim için ilk girişte alamayabileceğimi ama belli bir puana ulaşabileceğimi söylemiştiniz. Söylediğiniz gibi ilk girişte 58,75 aldım ve gerçekten sıfır İngilizce ile bu benim için büyük bir başarı. Bir sonraki döneme ücretsiz katılabileceğimi söylemiştiniz, bugün görüşüp kaydımı yaptırdım. Emekleriniz için binlerce kez teşekkür ederim.

Furkan SUSUZ


1YDS’ye sizle hazırlandım. 170 saatlik ön hazırlık kurslarınıza katılmıştım ve bildiğiniz gibi alt yapım yoktu. YDS’ye ilk kez girdiğim halde istediğim puanı aldım. Sizi herkese tavsiye ediyorum. G.Antep’e yolunuz düşerse mutlaka sizi misafir etmek isterim hocam.

Sude CANLI


1Ben YDS’yi uzmanlık için istiyordum ve bunun için iki yıldır gitmediğim kurs kalmamıştı. (örgün, online) Sayenizde sonunda puanımı aldım. Ne kadar teşekkür etsem az kalır sizlere. Eğitime verdiğiniz değer için teşekkürler.

Selahattin TAŞKIN


1Konya’daki Nazlı öğrencinizden selamlar  Hocam çok uğraştım, çok çalıştım, çok yordum sizleri sorularımla ama puanımı aldıııım. Hakkınızı helal edin, iyi ki varsınız. Daha kursa başlamadan çok tereddütlerim vardı. Sizle ilgili değil, genel olarak hangi kursu tercih etmem gerektiğiyle ilgili. Tekrar söylüyorum iyi ki YDS’ye sizinle hazırlanmışım. Emeklerinize sağlık.

Nazlı KAYA


1YDS ye girdim 76,25 aldım. Sınavda aşırı derecede heyecanlandım. Şimdi E-YDS’ye girip 80 üstü için zorlayacağım. Başaracağıma inanıyorum ve hızlı yds kurslarınıza (strateji bölümüne) tekrar katılmak istiyorum. Hocamın desteğine ihtiyacım var.

Burak KUYUCU


1Arkadaş önerisiyle geldiğim yds kurslarınızda 55 alsam yeter derken 72,50 ile sınavı kazandım. Etrafta bir ton boş kurs var ve siz gerçekten bu işi biliyorsunuz. Umarım sizlerde emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Leyla YAMAN


1

İddia ediyorum ki en iyi online YDS kursusunuz. Ne söylesem nasıl teşekkür etsem bilemedim. İyi ki Online YDS Center’la yollarımız kesişti.

Melek UĞUR


127 Mart 2016’daki YDS sınavına Online YDS Center ile hazırlandım. Online eğitime çok sıcak baktığım söylenemezdi. Fakat iş sebebiyle örgün eğitim almama da imkan yoktu. Online YDS Center ile yolumuz böyle kesişti. Eğitim aldım, kurs bitti, sınav oldu, sonuçlar açıklandı… ve ben bana gerekenden +15 puan daha fazla aldım. Hem puanım için, hem de online eğitime bakışımı değiştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. En çok da ticaret değil, eğitim yaptığınız için, hayallerimize kavuşmamıza aracı olduğunuz için defalarca teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin hocam.

Deniz BOZHÖYÜK


1Sınav çok iyi geçti hocam. Puanım açıklanınca yazacaktım ama dayanamadım. Sayenizde istediğim puanı alacağım sanırım. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz bildireceğim. Sizleri çok seviyorum. Umarım sizlerde her alanda emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Ecrin ERDOĞAN


177,5 puanım. Ne desem az kalır. YDS’den bu puanı aldım ya artık hayatta hiçbir zorluk beni yıldıramaz. Kazanmak o kadar zordu benim için. Hatta dürüst olmak gerekirse hayal bile edemezdim bu puanı. Sağ olun, var olun. En kısa zamanda ziyaretinize de geleceğim.

Yiğit TOKGÖZ


1Online eğitimin hem bu kadar verimli hem de bu kadar zevkli olabileceğini tahmin etmezdim; sizlerle tanışmadan önce. Sıfırdan başlayıp 66.25 almak benim için mucize gibi bir şeydi. Ön hazırlıktan itibaren benimle birebir ilgilenen canım hocam başta olmak üzere emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ederim.

Gizem YAKAR


1

Hocam benim gözümde YDS’de bir numarasınız. Bizi bizden çok düşündüğünüz için, çabalarınız için, güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. İzmir’den selamlar.

Mehmet Ali KUTALMIŞ


1

Eylül YDS’ye ön hazırlık kurslarınızla hazırlanmıştım. 51.25’ten 82,50’a çıktı puanım. Gurur tablonuzda adımı gördüğümde de çok mutlu oldum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Kubilay AKŞİT


1

Ön hazırlıklı kurslarınızdayım umarım istediğim puanı da alırım. Hocam emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim, kurs ilerledikçe kendimdeki gelişmenin de farkındayım.

Celal UMAY


1

Alt yapım olduğu için geçen yıl hızlı yds kurslarınıza katılabildim. Her ne kadar kısa süreli de olsa özellikle sınav stratejileri çok çok işime yaradı. Emekleriniz için teşekkürler.

Yasemin KANDEMİR


1

Uzun zamandır YDS’ye hazırlanıyordum ama maalesef bir türlü istediğim puanı alamıyordum. Evde hazırlanmak gerçekten YDS için hiç ama hiç doğru değilmiş, kaç kaynak kullandım bilmiyorum. Tesadüfen internet üzerinde görüp, güven verdiğiniz için kurslarınızı tercih ettim. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu da sınav sonucumu görünce çok daha iyi anladım. Beni YDS’den kurtardığınız için teşekkür ederim.

Pelin ÇİFTÇİ


1

İlkbahar YDS’den 78,75 aldım. Sorular çok uzun olduğu için yetiştiremeyeceğim diye korksam da bana yeten puanı aldım. Destekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Emir SARAL


1

Hocam tam tahmin ettiğiniz 71,25 gibi geldi puanım. Her şey için sağ olun, Allah’a emanet olun.

Şerife ÖZTÜRK


1

Sonuçlar açıklandı, yüzümüz gülüyor. Beni benden daha çok düşünen başta yds kursu hocamız olmak üzere tüm Online YDS Center ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

Kemal KAYNARCA


1

Arkadaşım Ercan sizin kurslarınıza gelmiş. 80 üstü bir puan almış. Anlata anlata bitiremedi. Onun üzerine kaydımı yaptırdım programınıza. Şu an için her şey yolunda, umarım ben de buraya gelip istediğim puanı aldım deyip teşekkürlerimi iletebilirim sizlere. Henüz kurs başlamadı ama şimdiden her şey için teşekkür ederim.

Zehra Selin UZUV


1

Sayenizde şeytanın bacağını kırdım J 2 yıldır 60 üstüne çıkamıyordum 65 alsam yetecekken 70’leri gördürdünüz bana. Hakkınızı helal edin hocam.

Kadir ŞİMŞEK


1

Hocam hala inanamıyorum, sürem çok kısaydı ve bu puanı almak benim için o kadar önemliydi ki biliyorsunuz. Ben bile bu kadar kısa sürede başarabileceğime inanmazken siz bana inandınız ve ben başardım. Emeklerinizin karşılığını inanın ödeyemem.

Didem DENİZER


1

Kursum gayet güzel geçti. Fakat sınava kişisel sebeplerden dolayı giremedim, bir sonrakine gireceğim. Bu süreçte video dersleri açık tutarak bana bir kez daha destek sağladığınız için çok teşekkür ederim.

Meral GÜLMEZ


1

Ben 2 soru ile 70’i kaçırdım. E-YDS’ye gireceğim hocam. Katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Semiha YANCI


1

Sınav sonucum düşündüğümden çok daha iyi geldi. Gösterdiğiniz ilgi için sağ olun, var olun.

Uğurcan SERGEN


1

Hocam bizim kursumuz bitti ama ben üzülüyorum bitmesine, sizi esprilerinizi çok özleyeceğim. Bir de henüz alışamadım kursun bitmesine, sınav geldi geçti benim elim hala testlere gidiyor. O kadar alıştırmışsınız yani.

Birgül ŞAHİN


1

En güzel kurs online olanmış J Bilgi, ilgi ve emekleriniz için teşekkür ederim. Bursa’dan bir dost!

İlyas KADİFE


1

Ben bu yds kurslarınıza yeni kayıt oldum. Memnuniyet oranı cidden çok fazla. Çevremden de çok duyduğum için sizin kurslarınıza gelmek istedim. Kursun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum. Beni de kurtarın bu ydsden.

Ferhat TEKİN


1

Şu an bu yorumları okuyan YDS adaylarına sesleniyorum J Doğru adrestesiniz. Ben 30 küsürlü puanlardan 70 küsürlü puanlara Online YDS Center aracılığıyla ulaştım. Dilerim herkes emeklerinin karşılığını alır.

Kamil ULUS


1

Hocama ve Online YDS Center ekibine her şey için çok teşekkür ediyorum. YDS engelini sizinle aştım.

Reyhan AKAR


1

Merhaba, çok verimli bir kurs süreci geçirdim. Tamamen sıfırdı alt yapım ve benim için YDS umutsuz vakaydı diyebilirim. Sıfırdan bu aşamaya gelene kadar verdiğiniz tüm destekler için çok teşekkür ederim. Kurs yönetimine de ayrıca teşekkür ederim çünkü birçok kurs işi ticarete dökmüşken ben burada gerçekten eğitim aldığımı hissettim.

Celal Umut YÜKSEK


1

İstediğim puanı aldığımda buraya gelip görüşümü bildireceğimi söylemiştim. Evet hocam oldu! 83,75 aldım. Şimdi ki hedef 90 üstü ve hızlı YDS kurslarınıza beni de kaydedin 🙂

İrem YÜREK


1

Hocam kısa sürede çok yol kat ettim. Buna vesile sizlersiniz. Allah razı olsun.

Perihan DALMAZ


1

Geçen sınava giremediğim için bu dönemde de kurslarınıza devam etmek istiyorum. Hem sıfırdan başlayıp elli üstüne çıkmaktı ilk baştaki amacım. Ama şimdi 70 üstü hedefliyorum. Çünkü artık sayenizde bunu başarabileceğimi biliyorum.

Berat ÜRETKEN


1

Hocam derslerin çoğunu video kayıtlarından izledim. Çalışıyorum ve çıkış saatim biraz geç. İnanın sizin canlı derslerinize katılmayı da çok isterdim. Çok verim aldım, her ne kadar canlı derslere katılmasa da burada da sizi çok seven ve emeklerinizden dolayı minnettar bir öğrenciniz var bilin. Diyarbakır – Gamze Uzman

Gamze UZMAN


1

66.25 aldım. Online YDS Center bünyesindeki herkese tek tek çok ama çok teşekkür ederim.

Vedat ÖLMEZ


1

Yds sınavına hazırlanan tanıdığım herkesi size yönlendiriyorum. Yıllarca birçok kursa gidip verim alamayan biri olarak onlar da aynı sorunu yaşamasınlar diye. Kaybettiğim zamanları geri getiremem o yüzden sizin de hep söylediğiniz gibi hocam, olumlu tarafından bakacağım olaylara. Yanlışı deneye deneye sonunda doğruyu buldum kendimce 🙂

Neriman SERİN


1

Öncelikle iş, çocuk vb. sebeplerle kursa gidemeyenler adına internet üzerinden sunduğunuz örgün eğitim tadındaki yds kurslarınız için sizlere çok teşekkür ederim. Kurs gayet güzel geçti. Sınav sonrası puanımı yazacağım.

Hakan VURAN