En İyi Online YDS Kursu

En Kaliteli Kursu En Uygun Fiyatlarla Alabileceğiniz Tek Adres..

Online YDS Kursu Tavsiye

En İyi YDS Kursu

ONLINE YDS KURSU ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

BİZ DEĞİL ÖĞRENCİLERİMİZİN SINAV SONUÇ BELGELERİ KONUŞUYOR!

YDS’den istediğim puanı ve hatta beklediğimden daha fazlasını aldım ya artık hayatta hiçbir zorluk beni yıldıramaz. Dürüst olmak gerekirse hayal bile edemezdim bu puanı. Sağ olun, var olun. En kısa zamanda ziyaretinize de geleceğim.

Uğur Y.

Çalıştığım için yds kursunuzun canlı derslerine katılamasam da canlı ders videolarını tekrar izledim. Hem eğitim kaliteniz, hem de alınan eğitime nazaran uygun fiyatlarınız için teşekkür ederim. Beni çok büyük bir dertten kurtardınız.

Şebnem S.

Şu an bu yorumları okuyan yds adaylarına sesleniyorum. Doğru adrestesiniz. Ben 30 küsürlü puanlardan 70 küsürlü puanlara Online Yds Center aracılığıyla ulaştım. Dilerim herkes emeklerinin karşılığını alır.

Fatma Y.

Hocam çok uğraştım, çok çalıştım, çok yordum sizleri sorularımla ama puanımı aldıııım. Hakkınızı helal edin, iyi ki varsınız. Daha kursa başlamadan çok tereddütlerim vardı. Sizle ilgili değil, genel olarak hangi kursu tercih etmem gerektiğiyle ilgili. Tekrar söylüyorum iyi ki ydsye sizinle hazırlanmışım. Emeklerinize sağlık.

Selçuk P.

YDS ye girdim, sınavda aşırı derecede heyecanlandım. 80’e ramak kalmıştı oysaki. Şimdi E-YDS’ye girip tekrar 80 üstü için zorlayacağım. Başaracağıma inanıyorum ve hızlı yds kurslarınıza (strateji bölümüne) tekrar katılmak istiyorum. Hocamın desteğine ihtiyacım var.

Yeliz Ö.

Arkadaşım sizin kurslarınıza gelmiş. Çok iyi bir puan almış. Anlata anlata bitiremedi. Onun üzerine kaydımı yaptırdım programınıza. Şu an için her şey yolunda, umarım ben de buraya gelip istediğim puanı aldım deyip teşekkürlerimi iletebilirim sizlere. Henüz kurs başlamadı ama şimdiden her şey için teşekkür ederim.

Gözde T.

Hocam inanamıyorum, sürem çok kısaydı ve bu puanı almak benim için o kadar önemliydi ki biliyorsunuz. Ben bile bu kadar kısa sürede başarabileceğime inanmazken siz inandınız ve başardım. Emeklerinizin karşılığını  ödeyemem.

Onur Y.

Ben Yds’yi uzmanlık için istiyordum ve bunun için iki yıldır gitmediğim kurs kalmamıştı. (örgün, online) Sayenizde sonunda puanımı aldım. Ne kadar teşekkür etsem az kalır sizlere. Eğitime verdiğiniz değer için teşekkürler.

Gülşah G.

Hocam özellikle yds soru çözme tekniklerinizin, sınav strateji ve ipuçlarınızın, sorular üzerindeki taktik anlatımlarınızın ciddi derecede faydasını gördüm. Çok ama çok teşekkür ederim. Birçok arkadaşıma da sizleri önerdim.

Rıza A.

Arkadaş önerisiyle geldiğim yds kurslarınızda 55 alsam yeter derken 70 üstüne çıktım. Umarım sizlerde emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Oğuzhan E.

İddia ediyorum ki en iyi online yds kursusunuz. Ne söylesem nasıl teşekkür etsem bilemedim. İyi ki Online Yds Center’la yollarımız kesişti.

Zaynep S.

Benim işime yarayan puanı aldım. Kariyer Yolu bünyesindeki herkese tek tek çok ama çok teşekkür ederim.

İzzettin A.

İlkbahar ydsden istediğim puanı aldım. Sorular çok uzun olduğu için yetiştiremeyeceğim diye korksam da bana yeten puanı aldım. Destekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Kemal D.

Yds’ye sizle hazırlandım. Bildiğiniz gibi çok fazla alt yapım yoktu. Sınava ilk kez girdiğim halde istediğim puanı aldım. Sizi herkese tavsiye ediyorum.

Ramazan T.

Ön hazırlıklı kurslarınızdayım umarım istediğim puanı da alırım. Hocam emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim, kurs ilerledikçe kendimdeki gelişmenin de farkındayım.

Nisan H.

Alt yapım olduğu için geçen yıl hızlı yds kurslarınıza katılabildim. Her ne kadar kısa süreli de olsa özellikle sınav stratejileri çok çok işime yaradı. Emekleriniz için teşekkürler.

Gülsüm T.

Hocam denemelerde aldığım puana çok yakın bir puan aldım sınavdan. Her şey için sağ olun sayenizde yds derdinden kurtuldum. Allah’a emanet olun.

Burcu K.

Hocam benim gözümde YDS’de bir numarasınız. Bizi bizden çok düşündüğünüz için, çabalarınız için, güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Esma P.

Sayenizde şeytanın bacağını kırdım. 2 yıldır 60 üstüne çıkamıyordum 65 alsam yetecekken 70’leri gördürdünüz bana. Hakkınızı helal edin hocam.

Kasım B.

Yds’ye ön hazırlıklı kurslarınızla hazırlanmıştım. Çok iyi bir puan artışı yakladım. Gurur tablonuzda adımı gördüğümde de çok mutlu oldum. Her şey için teşekkür ederim.

Elçin S.

İstediğim puanı aldığımda buraya gelip görüşümü bildireceğimi söylemiştim. Evet hocam oldu! Şimdi ki hedefim 90 üstü. Bu nedenle hızlı yds kurslarınıza beni de kaydedin 🙂

Eda B.

Kursum gayet güzel geçti. Fakat sınava kişisel sebeplerden dolayı giremedim, bir sonrakine gireceğim. Bu süreçte video dersleri açık tutarak bana bir kez daha destek sağladığınız için çok teşekkür ederim.

Sevgi D.

Ben bu yds kurslarınıza yeni kayıt oldum. Memnuniyet oranı cidden çok fazla. Çevremden de çok duyduğum için sizin kurslarınıza gelmek istedim. Kursun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum. Beni de kurtarın bu ydsden.

Nazlı K.

Hocam bizim kursumuz bitti ama ben üzülüyorum bitmesine, sizi ve esprilerinizi çok özleyeceğim. Bir de henüz alışamadım kursun bitmesine, sınav geldi geçti benim elim hala testlere gidiyor. O kadar alıştırmışsınız yani.

Hamdi H.

En güzel kurs online olanmış. Bilgi, ilgi ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Sevim Ş.

Sınav sonucum düşündüğümden çok daha iyi geldi. Gösterdiğiniz ilgi için sağ olun, var olun.

Belkıs D.

Hocama ve Kariyer Yolu ekibine her şey için çok teşekkür ediyorum. Yds engelini sizinle aştım.

Abdurrahman Ş.

Sonuçlar açıklandı, yüzümüz gülüyor. Başta kurs hocamız olmak üzere tüm Kariyer Yolu ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

Dilek S.

Ben 2 soru ile 70’i kaçırdım. E-YDS’ye gireceğim hocam. Katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Fırat K.

Hocam kısa sürede çok yol kat ettim. Buna vesile sizlersiniz. Allah razı olsun.

Eylül A.

Geçen sınava giremediğim için bu dönemde de kurslarınıza devam etmek istiyorum. Sıfırdan başlayıp elli üstüne çıkmaktı ilk baştaki amacım. Ama şimdi 70 üstü hedefliyorum. Çünkü artık sayenizde bunu başarabileceğimi biliyorum.

Gizem B.

Merhaba, çok verimli bir kurs süreci geçirdim. Tamamen sıfırdı alt yapım ve benim için YDS umutsuz vakaydı diyebilirim. Sıfırdan bu aşamaya gelene kadar verdiğiniz tüm destekler için çok teşekkür ederim.

Adnan A.

Yds sınavına hazırlanan tanıdığım herkesi size yönlendiriyorum. Yıllarca birçok kursa gidip verim alamayan biri olarak  eğitim kalitesini oldukça beğendiğim kursunuzu gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.

Nedret K.

Öncelikle iş, çocuk vb. sebeplerle kursa gidemeyenler adına internet üzerinden sunduğunuz örgün eğitim tadındaki yds kurslarınız için sizlere çok teşekkür ederim. Kurs gayet güzel geçti. Sınav sonrası puanımı yazmak için de uğramaya çalışacağım. Her şey için teşekkürler.

Recep K.

Hocam biliyorsunuz benim hedefim 70 üstü almaktı. Sıfır İngilizceyle geldiğim için ilk girişte alamayabileceğimi ama belli bir puana ulaşabileceğimi söylemiştiniz. Söylediğiniz gibi ilk girişte 50’lerde kaldım ve gerçekten sıfır İngilizce ile bu benim için büyük bir başarı. Bir sonraki döneme kadar videolarımın ücretsiz olarak açık kalacağını söylemiştiniz. Puan yükseltmek için izlemeyeceğim Emekleriniz için teşekkür ederim.

Kemal A.

Hocam derslerin çoğunu video kayıtlarından izledim. Çalışıyorum ve çıkış saatim biraz geç. İnanın sizin canlı derslerinize katılmayı da çok isterdim. Çok verim aldım, her ne kadar canlı derslere katılmasa da burada da sizi çok seven ve emeklerinizden dolayı minnettar bir öğrenciniz var bilin.

Hasan K.

Uzun zamandır Yds’ye hazırlanıyordum ama maalesef bir türlü istediğim puanı alamıyordum. Evde hazırlanmak gerçekten yds için hiç ama hiç doğru değilmiş, kaç kaynak kullandım bilmiyorum. Tesadüfen internet üzerinde görüp, güven verdiğiniz için kurslarınızı tercih ettim. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu da sınav sonucumu görünce çok daha iyi anladım. Beni Yds’den kurtardığınız için teşekkür ederim.

Kevser A.

Yds’ye Kariyer yolu ile hazırlandım. Online eğitime çok sıcak baktığım söylenemezdi. Fakat iş sebebiyle örgün eğitim almama da imkan yoktu. Kursunuz ile yolumuz böyle kesişti. Eğitim aldım, kurs bitti, sınav oldu, sonuçlar açıklandı… ve ben bana gerekenden +15 puan daha fazla aldım. Hem puanım için, hem de online eğitime bakışımı değiştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. En çok da ticaret değil, eğitim yaptığınız için, hayallerimize kavuşmamıza aracı olduğunuz için teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin hocam.

Eren O.

Öğrenci

Memnuniyet

mobile app 11