Online Yökdil Kursu

Online YÖKDİL Kursları

Online Yökdil Kursu Programlarımızda Avantajlı Fiyatları ve Son Kontenjanları Kaçırmayın!
Bizimle YÖKDİL'de Hedefe Nokta Atışı Yapın.. (Sosyal - Sağlık - Fen / İNGİLİZCE)

✓ YÖKDİL Gramer Anlatımlar
✓ Akademik Çeviri Teknikleri
✓ İleri Düzey Sınav Teknikleri
✓ Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri
✓ Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar
✓ Sınav Stratejileri, Puan Arttıracak Kalıplar
✓ Tamamı Canlı Dersler (Sosyal, Sağlık, Fen)
✓ Canlı Derslerin Video Kayıtlarıyla Sınırsız Tekrar
✓ Deneme Sınavları ve Detaylı Kritikleri
✓ Öğrenci Takip Sistemi (Kategori Bazlı Sınav Değerlendirmeleri)
✓ Alanında Marka Uzman YÖKDİL Hocaları
✓ Öğretmen ile Sürekli İletişim İmkanı

TEBRİKLER ! Sizi Hedefe En Etkin Şekilde Hazırlayacak Online YÖKDİL Kursunu Buldunuz..

YÖKDİL’i bir çırpıda geçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tek gereksiniminiz bir bilgisayar, bir internet bağlantısı ve disiplinli çalışma. Dilediğiniz yerden katılabileceğiniz online yökdil kursu programlarımız ile hedefe nokta atışı yapabileceksiniz.. Hangi alandan YÖKDİL sınavına girecek olursanız olun, sizi hedefe ulaştıracak en etkili YÖKDİL kursunu bizimle alabilirsiniz.

Online yökdil kursu programlarımızda sınava alanında profesyonel, donanımlı ve size eğitim süreniz boyunca her konuda rehberlik edebilecek hocalarla hazırlanacaksınız. YÖKDİL sınavında karşınıza çıkabilecek tüm soru tipleri ile ilgili kapsamlı konu anlatımları, kelime çalışmaları, çeviri çalışmaları, soru çözümleri ve deneme sınavları online yökdil kursu programımız içerisinde mevcuttur.  Üstelik puanınızı yükseltmek için iki YÖKDİL dönemi boyunca canlı derslerimizin videolarını sınırsız izleyebileceksiniz.

Siz de YÖKDİL’i bir çırpıda geçmek isteyenlerdenseniz bekleriz..

Online YÖKDİL Kursu

(Dr. Yasin ASLAN Anlatımıyla..)

Program IDBaş. Tar.Bit. Tar.Top.SaGünlerSaatKontenjan
2024 İlkbahar Ön Hazırlıklı YÖKDİL09.12.202309.03.2024142 + 106 = 248Cmt - PzCmt: 14:30 - 18:30
Pz: 19:00 - 23:00
KAYIT Ol
2024 İlkbahar Ana YÖKDİL24.12.202309.03.2024117 + 106 = 223Cmt - PzCmt: 14:30 - 18:30
Pz: 19:00 - 23:00
KAYIT Ol
2024 İlkbahar Soru Çözüm Grubu28.01.202409.03.202466 + 56 = 122Cmt - PzCmt: 14:30 - 18:30
Pz: 19:00 - 23:00
KAYIT Ol

**YÖKDİL kursumuz toplam 248 saatten oluşmakta olup, bunun 142 saati canlı ders (sosyal – sağlık – fen ortak grup) şeklinde işlenmektedir. Kalan 106 saatin ise; 50 saati YÖKDİL öncesi ön hazırlık video derslerinden, 56 saati ise; 31 saati okuma çalışması ve paragraf analizi, 25 saati de detaylı soru çözümü olmak üzere alanlara özel video dersten oluşmaktadır.

**Ön hazırlıklı YÖKDİL grubuna katılan öğrenci hem ön hazırlıklı YÖKDİL hem ana YÖKDİL hem de soru çözüm grubuna dahil olmuş olur.
**Ana YÖKDİL’e katılan öğrenci hem ana YÖKDİL hem de soru çözüm grubuna dahil olmuş olur.
**Online yökdil kursumuzda derslerin tamamı canlı olarak işlenmekte ve öğrenci canlı olarak işlenen derslerin birebir videosunu eğitim bittikten sonra 1 YÖKDİL dönemi daha izleyebilmektedir.

Offline YÖKDİL Kursu

Program IDEğitim TürüTop.SaSeviyeKontenjan
Offline YÖKDİL KursuOFFLINE EĞİTİM248 SAATEn Az A2 Seviye Öğrenciler İçin Uygundur.KAYIT Ol

Başarıyı Şansa Bırakmayın! En Kaliteli Online Yökdil Kursunu En Uygun Fiyatlarla Alabileceğiniz Tek Adres.

Online YÖKDİL Kursu
PROGRAMLARIMIZ BAŞLIYOR !

YÖKDİL Hazırlık Kurslarımızda Son Kontenjanları ve İndirimli Fiyatları Kaçırmayın!

ÖN HAZIRLIKLI YÖKDİL | ANA YÖKDİL | HIZLANDIRILMIŞ YÖKDİL

28 29
days
07 08
hrs
05 06
mins
59 60
secs

Yökdil Kursu

En Kaliteli Kurs, En Uygun Fiyatlar.. (Ön Kayıt – Ön Bilgi)

  Kayıt Olmak İstediğiniz Program:

  YDS Gurur Tablosu

  ONLINE YÖKDİL KURSU DEMO DERSLER

  *Online YÖKDİL kursumuza katılan öğrencilerimiz, canlı derslerde öğretmeni ve tahtayı görebilecek, canlı ders esnasında öğretmene sorularını sorabilecektir. Canlı derslerde görüntü ve ses kalitesi HD’dir.

  Online YÖKDİL Kursu Kelime ve Gramer Soruları (DEMO)

  Play

  Online YÖKDİL Kursu Cümle Tamamlama Soruları (DEMO)

  Play

  Online YÖKDİL Kursu Çeviri Soruları (DEMO)

  Play

  Online YÖKDİL Kursu Paragraf Tamamlama Soruları (DEMO)

  Play

  Online YÖKDİL Kursu Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümle (DEMO)

  Play

  YÖKDİL

  YÖKDİL sınavı ilk kez 5 Mart 2017 tarihinde İngilizce dilinde, 30 şehirde yapılmıştır. Sınav YÖK koordinasyonunda ve Anadolu Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilmiştir. YÖKDİL sınavının sorularını Ankara Üniversitesi hazırlarken, sınavın organizasyon ve uygulama aşamalarını Anadolu Üniversitesi yürütmüştür. 2019 sonu itibariyle YÖKDİL sınavı ÖSYM tarafından yılda iki defa olacak şekilde uygulanmaya başlanmıştır.

  YDS ile eş değerliliği bulunan YÖKDİL sınavına; lisansüstü eğitim yapmak isteyenler, doçentlik sınavına başvurmak isteyenler, yabancı dil seviyesini belirlemek isteyenler, üniversiteler tarafından dil yeterliliği puanı istenen öğrenciler katılabilir. Kısacası üniversitelerle alakalı bir dil puanına ihtiyaç duyanlar için YÖKDİL doğru bir sınavdır. Eğer dil puanı dil tazminatı için, kpss için, görev yaptığınız kamu kurumunda terfi, yurtdışı görevlendirme vb. durumlar için lazımsa YDS’ye girmeniz yerinde olacaktır.

  YÖKDİL sınavı ilk olarak 05.03.2017 tarihinde İngilizce dilinde uygulanacaktır. 5 Mart 2017 tarihli YÖKDİL sınavının başvurusu 30 Ocak 2017 ile 20 Şubat 2017 tarihleri arasındadır. Sınav giriş belgeleri ise 27 Şubat 2017 tarihinde yayınlanacaktır. Sınav Pazar gününe denk gelmektedir ve saat 09:30 ile 12:30 arasında gerçekleştirilecektir. 2017 yılında 2 kez gerçekleşecek YÖKDİL sınavı ise 09.07.2017 tarihinde yapılacaktır. 9 Temmuz tarihinde yapılacak YÖKDİL Sınavı yalnızca İngilizce dilinde değil, Almanca, Arapça ve Fransızca dillerinde de gerçekleştirilecektir.

  YÖKDİL Sınavı 2017 yılında 30 ilde, 35 sınav merkezinde yapılacaktır. (Ankara’da 2, İstanbul’da 5 sınav merkezi bulunmaktadır.)

  AdanaDenizliİstanbul – (Kadıköy/Maltepe/Ataşehir)Sivas
  Ankara – (Çankaya)Diyarbakırİstanbul – (Bakırköy/Bahçelievler)Şanlıurfa
  Ankara – (Yenimahalle)Edirneİstanbul – (Beşiktaş/Sarıyer)Trabzon
  AntalyaElazığİstanbul – Fatih/Zeytinburnu/Esenler)Van
  AydınErzurumİstanbul – (Şişli/Beyoğlu)Zonguldak
  BursaEskişehirMuğla
  ÇanakkaleGaziantepSakarya
  ÇorumHataySamsun

  YÖKDİL sınavına gireceği alanı aday kendisi belirleyebilmektedir. Yani istediğiniz alanda sınava girebilir ve sınava girdiğiniz alan hangisi olursa olsun doçentlik ve lisansüstü eğitimde alana bağlı olmaksızın puanınızı kullanabilirsiniz. Bu nedenle sınava hangi alandan gireceğinizi netleştirirken kendi yetkinliklerinizi dikkate almanız doğru olacaktır. Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimlerinde yapılan YÖKDİL sınavların tamamı eşdeğerdir.

  YÖKDİL sınavına başvuru ücreti 2017 yılı için 75 TL’dir. Sınav başvurusunun son aşaması olarak başvuru ücretinin kredi kartı ya da banka kartı ile ödenmesi gerekmektedir. Kredi kartı ya da banka kartı dışında ödeme alınmamaktadır. (Bankalar üzerinden ya da ATM’lerden ödeme yapılamamaktadır.) Sınava başvuru yapan öğrencilerin mutlaka başvurunun bitiş tarihinden önce ödeme işlemini de gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ödeme işlemi yapılmadığı taktirde başvuru geçerli olmayacaktır ve sınava giriş belgesi düzenlenmeyecektir.

  YÖKDİL sınavı çoktan seçmelidir ve 5 adet şıktan oluşmaktadır. Toplamda 80 sorudur ve sınav süresi 180 dakikadır. Çoktan seçmeli bir sınav olduğu için açık uçlu soru sorulmayacak, dinleme, yazma, konuma becerileri test edilmeyecektir. Kısacası formatı YDS ile aynıdır ve süre olarak da soru adeti olarak da YDS ile paralellik göstermektedir.

  YDS sınavı daha öncede olduğu gibi ilkbahar yds ve sonbahar yds olmak üzere yılda iki defa yapılamaya devam ediyor. Yanı sıra e-yds sınavları da hala uygulanıyor. Yani YDS kalkmadı. YÖKDİL YDS’nin yerine gelen değil, YDS ile eşdeğerliliği olan bir sınavdır.

  Neden Biz

  Online YÖKDİL kursu programlarımız öğrenciyi gereksiz bilgilerle donatmayacak şekilde; YÖKDİL’e yönelik gramer anlatımları, akademik çeviri tekniklerini, ileri düzey sınav tekniklerini, sınav stratejilerini, soru çözümlerini ve deneme sınavlarını kapsamaktadır. Eğitim programımız tamamen YÖKDİL’e yönelik ve sonuç odaklıdır. Hocalarımız yabancı dil sınavına hazırlık konusunda uzman, alanında marka hocalardır.

  Online YÖKDİL programlarımıza dahil olan tüm öğrencilerimiz canlı ders esnasında öğretmene sorularını sorabilir. Öğrencinin öğretmen ile olan iletişimi sadece derste kalmaz. Ders dışında da öğrencilerimiz öğretmene mail yoluyla ya da web üzerinde açılan ortak çalışma gruplarını kullanarak sorularını sorabilir.

  Her öğrenci için ayrı ayrı Öğrenci Gelişim Çizelgesi hazırlanır. Bu sayede tüm öğrencilerimizin kurs başlangıcından itibaren deneme sınavlarıyla ortaya koydukları ilerlemeleri, eksikleri takip edilip, hem kendileri hem de hocaları ile periyodik olarak paylaşılır.

  Online YÖKDİL kursu eğitimlerimizde dersler, canlı dersler şeklinde işlenmektedir. Yani öğretmen ve öğrenci aynı anda derse bağlanır ve ders süresince öğrenci derse aktif olarak katılabilme, sorularını sorabilme imkanına sahip olur. Tüm canlı dersler ders sonunda video şeklinde sisteme yüklenir. Böylece öğrencinin aynı dersi defalarca izleyerek konu tekrarı yapabilme şansı olurken, derse katılamadığı durumlarda da telafi edebilme imkanı olur.

  YÖKDİL derslerimizde, öğretmenlerimiz öğrencinin seviyesini ölçtükten sonra her öğrenciye ayrı ayrı kelime çalışma planı / okuma planı hazırlar ve böylece öğrencinin akademik kelime bilgisi ile okuduğunu anlama bilgisini geliştirerek en doğru / en hızlı yoldan hedefe ulaşmasına yardımcı olur.

  Her ne kadar uzaktan öğretimde kursumuzun sınırsız kontenjan hakkı bulunsa da, eğitim kurumumuz tüm online eğitimlerinde kontenjanı sınırlı tutularak canlı derslerin video derslere dönmesini engeller ve öğrencilerin daha aktif olarak derse katılımını sağlar.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Online yökdil; YÖKDİL sınavına girecek öğrencilerin sınava hazırlanabilmek için web tabanlı özel bir sistem üzerinden eğitim alabildiği, ders esnasında öğrencinin ve öğretmenin birbiriyle iletişim kurabildiği, öğrencilerin öğretmeni ve tahtayı görebildiği, sorularını sorabildiği bir kurs metodudur. Online yökdil kursu ve online yds kursu alan öğrenciler hem canlı derslere katılarak dersi aktif olarak izleyebilir hem de canlı ders videoları üzerinden kaçırdığı dersi telafi edebilir.

  Online YÖKDİL kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler kurs tarafından yapılmaktadır.

  Online İngilizce YÖKDİL kursuna kayıt olabilmek için eğitim danışmanlarımızla 0312 285 0223 üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Online yökdil kursunun en büyük avantajı derslerin akşam saatlerinde olması ve böylece çalışan öğrencilerin daha rahat kursa katılım sağlayabilmesidir. Online YÖKDİL’de mekan problemi yoktur. Öğrenci internetin olduğu her yerden YÖKDİL kursuna katılabilir. Bu da uzaktan YÖKDİL’in bir diğer avantajlarındandır. Tüm bunların yanı sıra online yökdil kursunda dersler video olarak kaydedildiğinden öğrenci örgün eğitimde olmayan bir avantaja yani aynı dersi defalarca izleyebilme olanağına sahip olur.

  Online YÖKDİL kursunda devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte; örgün dersi kaçıran öğrencinin telafi imkanı yokken online dersi kaçıran öğrencinin canlı ders videoları sayesinde aynı dersi defalarca izleyebilme ve kaçırdığı dersi telafi edebilme imkanı vardır.

  Online YÖKDİL kursumuza katılan öğrencilerimiz ister canlı ders esnasında sorularını sorabilir, isterlerse ders dışında mail ya da aynı gruptaki öğrencilere özel oluşturduğumuz web tabanlı çalışma grupları üzerinden öğretmenle iletişime geçebilir.

  YDS Kurs Müfredatı