YÖKDİL Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın!

Bizimle İngilizce YÖKDİL’e
Son Kez Hazırlanın..

online yds kursu

HEMEN BİLGİ AL

KVKK

7 + 9 =

✓ İngilizce Gramer Anlatımlar

✓ YÖKDİL Gramer Anlatımlar

✓ Akademik Çeviri Teknikleri

✓ İleri Düzey Sınav Teknikleri

✓ Kelime Çalışmaları

✓ Paragraf Analizleri

✓ Soru Çözümleri

✓ Soru Üzerinde Anlatımlar

✓ Sınav Stratejileri

✓ Puan Arttıracak Kalıplar

✓ Ücretsiz Kaynaklar

✓ Deneme Sınavları ve Kritikleri

✓ Tamamı Canlı Dersler

✓ Canlı Derslerin Video Kayıtları

✓ Her Yerden Erişim

✓ Alanında Marka Hocalar

✓ Ders Dışı Whatsapp Grupları

✓ Hoca İle Sürekli İletişim

Sizi Sınava En Etkin Şekilde Hazırlayacak Online YÖKDİL Kursu

YÖKDİL’i bir çırpıda geçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tek gereksiniminiz bir bilgisayar, bir internet bağlantısı ve disiplinli çalışma. Dilediğiniz yerden katılabileceğiniz online yökdil kursu programlarımız ile hedefe nokta atışı yapabileceksiniz.. Hangi alandan YÖKDİL sınavına girecek olursanız olun, sizi hedefe ulaştıracak en etkili YÖKDİL kursunu bizimle alabilirsiniz.

En Kaliteli YÖKDİL Kursunu En Uygun Fiyatlarla Alabileceğiniz Tek Adres!

Türkiye’nin En İyi Hocaları

İngilizce YÖKDİL ve Tüm YDS Programlarımızda Türkiye’nin 1 Numaralı Alanında Marka Hocaları İle Çalışıyoruz!

En Kaliteli Eğitim

En Temelden En İleri Seviyeye Kadar YÖKDİL’de Çıkan Tüm Soru Tipleri İle İlgili Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri Yapıyoruz..

Kaçınılmaz Başarı

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranımızla Sizleri de Gurur Tablomuza Eklemek İçin Sabırsızlanıyoruz!

YÖKDİL Kursu

OFFLINE KURS
Başlangıç Tarihi
OFFLINE
Bitiş Tarihi
OFFLINE
Toplam Saat
250 Saat
Günler
En Temelden YÖKDİL
Saatler
En Temelden YÖKDİL
Kontenjan

KANITLANMIŞ ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI!

İngilizce YÖKDİL ve YDS’de Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı

Üstelik 1 Dönem Kayıt, 2 Dönem Eğitim!

1 Dönem Kayıt Olup, Canlı Ders Videolarını 2 YDS Dönemi İzleyin!

Ön Bilgi Formu

Ön bilgi formumuzu doldurarak programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

10 + 13 =

CANLI DERS SAATİ

TOPLAM EĞİTİM SAATİ

VİDEO DERS SAATİ

(312) 285-0223

YÖKDİL kurslarımız hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşın.

İngilizce YÖKDİL Kursumuzda Avantajlı Fiyatları ve Son Kontenjanları Kaçırmayın!

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİMİZ

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! Öğrenci görüşlerimizi incelemek için tıklayınız..

GURUR TABLOMUZ

Biz değil öğrencilerimizin sınav sonuç belgeleri konuşuyor! Gurur tablomuzu incelemek için tıklayınız..

Burak Olurogullari
Burak Olurogullari
2024-05-10
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
2023 Sonbahar yokdil ve yds derslerine katıldım. 44 yaşındayım bugune kadar çok dil egitimi aldım. Efendi, bilgili, hiç üşenmeden sürekli tekrarla ders anlatan bu kadar özverili bir hoca tanımadım. Yasin hocamızı hem tebrik ediyorum hem de başarılarının devamını diliyorum.
Bahar Cengiz
Bahar Cengiz
2024-04-26
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Erdem hocamızın gerek bilgisi gerek programları sayesinde netlerimde artış oldu. Kariyer yolu eğitim kurumu olarak da her konuda desteğini eksik etmediler. Güzel bir eğitim için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.
Zafer Altuncu
Zafer Altuncu
2024-04-26
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Başta Yasin hocam olmak üzere ÖZEL KARİYER YOLU kursuna katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekçi ve tecrübeli bir kurs olup gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.
Elif Acar
Elif Acar
2024-04-25
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Erdem Karabulut hocam gibi müthiş bir hoca ile ben bu zamana kadar hiç karşılaşmadım. 2 ay gibi bir sürede offline olarak derslerine katılarak 42 olan YDS notumu 72.5'a çıkardım. Derslerindeki hassasiyeti, hiç bir noktayı es geçmemesi, en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmaması, yorulmak bilmeden defalarca takıldığımız noktaların üzerinde durması hafızama kazınan anlardan. Onun öğrencisi olmak bence bir ayrıcalık. Ayrıca Kariyer Yolu ekibinin arka yüzündeki hoşgörülü ve naif ekip arkadaşlarıyla tanıştığım için de çok mutluyum. Ne zaman kafama birşey takılsa anında cevap verdiler. Kısacası Kariyer Yolu ekibi iyi ki varsınız.😊Siz olmasanız biz Almancacılar ne yapardık...
Ebru Kilic
Ebru Kilic
2023-11-14
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kariyer yolu kurs merkezi insan kaynaklarindan sorumlu Eda Hanim ile kursum hakkindaki tum is ve islemlere cok hizli ve pozitif yonde cozüm buldum.Kendisine ve Kariyer kurs merkezi calisanlarina cok tesekkür ederim.
Mstfmtn Krn
Mstfmtn Krn
2023-11-10
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Sa hayırlı günler dilerim .İlk önce Kariyer Yolu çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca Erdem Hocamıza çok kısa sürede istediğimiz puana ulaşmamdaki katkılarından dolayı da şükranlarımı sunuyorum.
Melek Kasnak
Melek Kasnak
2023-11-08
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Erdem karabulut ile kaliteli ve disiplinli bir eğitim alarak amacima ulaştım . Sonsuz teşekkürler ❤️❤️
Murat SEVİNÇ
Murat SEVİNÇ
2023-11-08
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Erdem Karabulut ile Almanca YDS'ye hazırlık deneyimim oldu. Hem Erdem Hoca, hem kurum gayet profesyonel. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...

YDS’den istediğim puanı ve hatta beklediğimden daha fazlasını aldım ya artık hayatta hiçbir zorluk beni yıldıramaz. Dürüst olmak gerekirse hayal bile edemezdim bu puanı. Sağ olun, var olun. En kısa zamanda ziyaretinize de geleceğim.

Uğur Y.

Çalıştığım için yds kursunuzun canlı derslerine katılamasam da canlı ders videolarını tekrar izledim. Hem eğitim kaliteniz, hem de alınan eğitime nazaran uygun fiyatlarınız için teşekkür ederim. Beni çok büyük bir dertten kurtardınız.

Şebnem S.

Şu an bu yorumları okuyan yds adaylarına sesleniyorum. Doğru adrestesiniz. Ben 30 küsürlü puanlardan 70 küsürlü puanlara Online Yds Center aracılığıyla ulaştım. Dilerim herkes emeklerinin karşılığını alır.

Fatma Y.

Öğrenci

Memnuniyet

Kariyer Yolundan Bir İlk

Kariyer Yolu Eğitim Kurumları olarak hazırladığımız İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı onaylanmıştır. Milli Eğitimimize her dönem YDS sınavına hazırlanan binlerce öğrencinin ve bu alanda eğitim veren tüm dil kurslarının ihtiyaç duyduğu bir programı kazandırabildiğimiz için çok mutluyuz. Yeni müfredat ülkemiz için hayırlı olsun.

YDS Kurs Müfredatı

YDS Müfredatı İçin Tıklayınız!

YÖKDİL Sınav Tarihleri İçin Tıklayınız!

Online YÖKDİL Kursu Demo Dersler

Derslerde görüntü ve ses HD kalitededir.

YÖKDİL Kursu Kelime ve Gramer Soruları (Demo)

YÖKDİL Kursu Cümle Tamamlama Soruları (Demo)

YÖKDİL Kursu Paragraf Tamamlama Soruları (Demo)

YÖKDİL DENEME SINAVLARI

YÖKDİL Sıkça Sorulan Sorular

SSS

YÖKDİL

YÖKDİL Nedir?
YÖKDİL sınavı ilk kez 5 Mart 2017 tarihinde İngilizce dilinde, 30 şehirde yapılmıştır. Sınav YÖK koordinasyonunda ve Anadolu Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilmiştir. YÖKDİL sınavının sorularını Ankara Üniversitesi hazırlarken, sınavın organizasyon ve uygulama aşamalarını Anadolu Üniversitesi yürütmüştür. 2019 sonu itibariyle YÖKDİL sınavı ÖSYM tarafından yılda iki defa olacak şekilde uygulanmaya başlanmıştır.
YÖKDİL'in Formatı Nasılsır?
YÖKDİL sınavı çoktan seçmelidir ve 5 adet şıktan oluşmaktadır. Toplamda 80 sorudur ve sınav süresi 180 dakikadır. Çoktan seçmeli bir sınav olduğu için açık uçlu soru sorulmayacak, dinleme, yazma, konuma becerileri test edilmeyecektir. Kısacası formatı YDS ile aynıdır ve süre olarak da soru adeti olarak da YDS ile paralellik göstermektedir.
Kimler YÖKDİL'e Katılabilir?
YDS ile eş değerliliği bulunan YÖKDİL sınavına; lisansüstü eğitim yapmak isteyenler, doçentlik sınavına başvurmak isteyenler, yabancı dil seviyesini belirlemek isteyenler, üniversiteler tarafından dil yeterliliği puanı istenen öğrenciler katılabilir. Kısacası üniversitelerle alakalı bir dil puanına ihtiyaç duyanlar için YÖKDİL doğru bir sınavdır. Eğer dil puanı dil tazminatı için, kpss için, görev yaptığınız kamu kurumunda terfi, yurtdışı görevlendirme vb. durumlar için lazımsa YDS’ye girmeniz yerinde olacaktır.
YÖKDİL Sınavı Ne Zaman?
YÖKDİL sınavı ilk olarak 05.03.2017 tarihinde İngilizce dilinde uygulanacaktır. 5 Mart 2017 tarihli YÖKDİL sınavının başvurusu 30 Ocak 2017 ile 20 Şubat 2017 tarihleri arasındadır. Sınav giriş belgeleri ise 27 Şubat 2017 tarihinde yayınlanacaktır. Sınav Pazar gününe denk gelmektedir ve saat 09:30 ile 12:30 arasında gerçekleştirilecektir. 2017 yılında 2 kez gerçekleşecek YÖKDİL sınavı ise 09.07.2017 tarihinde yapılacaktır. 9 Temmuz tarihinde yapılacak YÖKDİL Sınavı yalnızca İngilizce dilinde değil, Almanca, Arapça ve Fransızca dillerinde de gerçekleştirilecektir.
YÖKDİL Sınavına Hangi Alandan Girmeliyim?
YÖKDİL sınavına gireceği alanı aday kendisi belirleyebilmektedir. Yani istediğiniz alanda sınava girebilir ve sınava girdiğiniz alan hangisi olursa olsun doçentlik ve lisansüstü eğitimde alana bağlı olmaksızın puanınızı kullanabilirsiniz. Bu nedenle sınava hangi alandan gireceğinizi netleştirirken kendi yetkinliklerinizi dikkate almanız doğru olacaktır. Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimlerinde yapılan YÖKDİL sınavların tamamı eşdeğerdir.
YÖKDİL Sınav Başvuru Ücreti
YÖKDİL sınavına başvuru ücreti 2017 yılı için 75 TL’dir. Sınav başvurusunun son aşaması olarak başvuru ücretinin kredi kartı ya da banka kartı ile ödenmesi gerekmektedir. Kredi kartı ya da banka kartı dışında ödeme alınmamaktadır. (Bankalar üzerinden ya da ATM’lerden ödeme yapılamamaktadır.) Sınava başvuru yapan öğrencilerin mutlaka başvurunun bitiş tarihinden önce ödeme işlemini de gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ödeme işlemi yapılmadığı taktirde başvuru geçerli olmayacaktır ve sınava giriş belgesi düzenlenmeyecektir.

SSS

Online YÖKDİL

Online YÖKDİL Nedir?
Online yökdil; YÖKDİL sınavına girecek öğrencilerin sınava hazırlanabilmek için web tabanlı özel bir sistem üzerinden eğitim alabildiği, ders esnasında öğrencinin ve öğretmenin birbiriyle iletişim kurabildiği, öğrencilerin öğretmeni ve tahtayı görebildiği, sorularını sorabildiği bir kurs metodudur. Online yökdil kursu ve online yds kursu alan öğrenciler hem canlı derslere katılarak dersi aktif olarak izleyebilir hem de canlı ders videoları üzerinden kaçırdığı dersi telafi edebilir.
Online YÖKDİL Kursunun Avantajları Nelerdir?
Online yökdil kursunun en büyük avantajı derslerin akşam saatlerinde olması ve böylece çalışan öğrencilerin daha rahat kursa katılım sağlayabilmesidir. Online YÖKDİL’de mekan problemi yoktur. Öğrenci internetin olduğu her yerden YÖKDİL kursuna katılabilir. Bu da uzaktan YÖKDİL’in bir diğer avantajlarındandır. Tüm bunların yanı sıra online yökdil kursunda dersler video olarak kaydedildiğinden öğrenci örgün eğitimde olmayan bir avantaja yani aynı dersi defalarca izleyebilme olanağına sahip olur.
Canlı Derslere Katılma Zorunluluğu Var Mı?
Online YÖKDİL kursunda devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte; örgün dersi kaçıran öğrencinin telafi imkanı yokken online dersi kaçıran öğrencinin canlı ders videoları sayesinde aynı dersi defalarca izleyebilme ve kaçırdığı dersi telafi edebilme imkanı vardır.
Online YÖKDİL Kursu İçin Bilgisayar Bilgisi Gerekli Mi?
Online YÖKDİL kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler kurs tarafından yapılmaktadır.
Online YÖKDİL Kursuna Nasıl Katılabilirim?
Online İngilizce YÖKDİL kursuna kayıt olabilmek için eğitim danışmanlarımızla 0312 285 0223 üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.
Öğretmenle Nasıl İletişim Kurabilirim?
Online YÖKDİL kursumuza katılan öğrencilerimiz ister canlı ders esnasında sorularını sorabilir, isterlerse ders dışında mail ya da aynı gruptaki öğrencilere özel oluşturduğumuz web tabanlı çalışma grupları üzerinden öğretmenle iletişime geçebilir.